درب اتوماتیک پارکینگی
آتی در ارائه دهنده انواع درب های اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگی

امروزه استفاده از درب اتوماتیک پارکینگ در اغلب ساختمان‌ها بسیار مشاهده می‌شود و این نوع درب‌ها با توجه به مزایا و کاربردهایی که دارند، توانسته‌اند توجه طرف‌داران و علاقه‌مندان زیادی را به سمت خود جلب کنند.

درب‌هایی که برای ورودی پارکینگ ‌ها استفاده می‌شوند، اتوماتیک یا برقی هستند و این امکان را به شما می‌دهند تا بتوانید به صورت خودکار از طریق کنترل از راه دور درب پارکینگ را باز و بسته نموده و به راحتی تردد نمایید.

درب‌های اتوماتیک پارکینگی علاوه بر ایجاد امنیت در مکان‌های مسکونی و اداری، باعث می‌شوند ساختمان‌ها ظاهری مدرن و زیبا داشته باشند.

برای درخواست مشاوره در مورد محصولات آتی در با ما در ارتباط باشید.

درب اتوماتیک پارکینگی
درب اتوماتیک پارکینگی
درب اتوماتیک پارکینگی تک لنگه
درب اتوماتیک پارکینگی لولایی
درب اتوماتیک پارکینگی لولایی
درب اتوماتیک پارکینگی ریلی
درب اتوماتیک پارکینگی ریلی
درب اتوماتیک پارکینگی کف گرد و تک لنگه
درب اتوماتیک پارکینگی کف گرد و تک لنگه

انواع درب اتوماتیک پارکینگ کدام ‌اند؟

درب‌ اتوماتیک پارکینگی که در سایزهای کوچک تا خیلی بزرگ به منظور مصارف گوناگون تولید و ساخته می‌شوند، دارای انواع مختلفی هستند که عبارت‌اند از:

 • درب اتوماتیک پارکینگی لولایی
 1. درب اتوماتیک پارکینگی لولایی تک لنگه
 2. درب اتوماتیک پارکینگی لولایی دو لنگه
 • درب اتوماتیک پارکینگی ریلی (کشویی)
 • درب اتوماتیک پارکینگی کرکره‌ای
 • درب اتوماتیک پارکینگی زیرسقفی (سکشنال)

در ادامه به معرفی این نوع درب‌های اتوماتیک خواهیم پرداخت.

درب اتوماتیک پارکینگی لولایی

از درب‌های اتوماتیک پارکینگی لولایی می‌توانید برای درب‌هایی استفاده کنید که معمولاً از طریق دو لولا به سمت طرفین باز می‌شوند. در این نوع درب‌ها با توجه به وزنی که هر لنگه از درب دارد، به نوع خاص و ویژه‌ای از جک و موتور نیاز است.

درب‌ اتوماتیک پارکینگی لولایی برای ورودی پارکینگ دارای دو جک، جعبه فرمان، موتور، آنتن، چراغ هشدار و دو ریموت کنترل فابریک هستند.

در هنگام نصب این نوع درب‌ها برای ورودی پارکینگ، نصاب با استفاده از آموزش‌های تخصصی که در این زمینه دیده است، به محل مورد نظر آمده و اقدام به اتوماتیک کردن درب می‌کند.

بعد از اینکه درب پارکینگ اتوماتیک یا برقی شد، می‌توانید به راحتی و آسانی از طریق ریموت کنترل با فشار دادن یک دکمه درب پارکینگ منزل را باز و بسته نمایید.

درب‌های اتوماتیک پارکینگ لولایی از رایج‌ترین نوع درب‌ها هستند که برای ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند و این قابلیت را دارند تا فضای بزرگ‌تری را برای تردد وسایل نقلیه فراهم کنند.

درب‌ اتوماتیک پارکینگ لولایی با توجه به شرایط سازه و نوع درخواست و تقاضای مشتریان و کارفرمایان در دو مدل لولایی تک لنگه و لولایی دو لنگه تولید می‌شوند.

درب اتوماتیک پارکینگی لولایی تک لنگه

درب‌ اتوماتیک پارکینگی لولایی تک لنگه به این صورت هستند که از یک لنگه درب تشکیل شده‌اند و نحوه باز شدن آن‌ها به سمت چپ یا راست است. این نوع درب‌ها یک فضای 90 -120 درجه‌ای را به طور کامل باز می‌کنند، بنابراین وسایل نقلیه به راحتی می‌توانند تردد کنند. در درب‌های اتوماتیک لولایی تک لنگه استفاده از قفل برقی یا مغناطیسی بسیار لازم و ضروری است به طوری که اگر قفل برقی وجود نداشته باشد، احتمال خطر باز شدن این نوع درب‌ها بر اثر فشار زیاد، بالا می‌رود.

درب اتوماتیک پارکینگی لولایی دو لنگه

در این نوع درب‌های اتوماتیک پارکینگی ، دو لنگه درب در کنار هم قرار داشته و باز شدن درب به وسیله جک‌ها انجام می‌شود که فضای مناسبی را جهت تردد وسایل نقلیه فراهم می‌کند. درب‌ پارکینگی اتوماتیک لولایی دو لنگه نسبت به درب‌ اتوماتیک پارکینگی لولایی تک لنگه در ساختمان‌ها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند، به‌طوری که می‌توان گفت80 درصد درب‌هایی که برای ورودی پارکینگ نصب می‌شوند از این نوع هستند. درب‌ اتوماتیک لولایی دو لنگه بیشتر در ساختمان‌هایی که دارای حیاط بوده یا مسقف هستند، نصب و استفاده می‌شوند.
درب اتوماتیک پارکینگی لولایی
درب اتوماتیک پارکینگی لولایی

درب اتوماتیک پارکینگی ریلی 

پارکینگ‌هایی که از فضای محدودی در بالای محیط پارکینگ برخوردار هستند، درب‌ اتوماتیک پارکینگی ریلی یا کشویی می‌توانند بهترین گزینه برای آن‌ها باشد.

با نصب این نوع درب‌ها فضایی به اندازه کافی در سمت راست یا چپ محل نصب درب، برای حرکت کشویی آن وجود دارد.

نحوه کار درب‌های اتوماتیک ریلی به این صورت است که توسط چرخ دنده‌ای قدرتمند بر روی دنده‌ شانه‌ای درب ریلی اتوماتیک به صورت کشویی باز و بسته می‌شود.

درب اتوماتیک پارکینگی ریلی 
درب اتوماتیک پارکینگی ریلی 

استفاده از درب‌های اتوماتیک ریلی یا کشویی برای پارکینگ چه مزیت‌هایی دارد؟

مزایای درب‌های اتوماتیک ریلی یا کشویی برای پارکینگ‌ها به صورت زیر است:

 • درب‌های اتوماتیک ریلی دارای قابلیت تردد نامحدود برای نصب در ورودی پارکینگ‌ها هستند.
 • از این نوع درب‌ها می‌توان بر روی درب‌های سنگین و عریض استفاده نمود.
 • این درب‌ها دارای عملکرد راحت و آسانی در هنگام باز و بسته شدن درب توسط ریموت کنترل یا وسایلی مانند موبایل یا کلید هستند.
 • درب‌های اتوماتیک کشویی از سرعت بالایی برای باز و بسته شدن برخوردار هستند.
 • این درب‌ها دارای حداکثر قدرت و حداقل صدا هستند.

درب اتوماتیک پارکینگی کرکره ‌ای

درب‌ های اتوماتیک پارکینگی کرکره‌ ای می‌توانند برای ساختمان‌ها علاوه بر ایجاد امنیت و آسایش، ظاهری زیبا را برای پارکینگ نیز به وجود آورند. همچنین استفاده از این نوع درب‌ها می‌تواند جهت صرفه‌جویی در فضای پارکینگ بسیار کاربردی باشد.

در واقع درب کرکره‌ ای اتوماتیک ، نوعی کرکره هستند که توسط یک موتور و به وسیله قدرت برق عمل کرده و بر روی محور عمودی یا ریلی به سمت بالا و پایین باز و بسته می‌شوند.

کاربرد این نوع درب‌ها بیشتر برای ورودی پارکینگ‌های مناطق مسکونی، مراکز اداری و تجاری، سوله‌ها، حفاظ پنجره‌ها، مراکز صنعتی و … است.

درب اتوماتیک پارکینگی کرکره ‌ای
درب اتوماتیک پارکینگی کرکره ‌ای

درب‌ اتوماتیک پارکینگی کرکره‌ ای دارای چه مزایایی هستند؟

از جمله مزیت ‌های درب‌ اتوماتیک پارکینگی کرکره ‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • این نوع درب‌ها با توجه‌ به طیف رنگی گسترده و مدل‌ها و طرح‌های متنوع، آراستگی و زیبایی را برای پارکینگ ‌های فروشگاه‌ها و منازل مسکونی به ارمغان می‌آورند.
 • کرکره برقی پارکینگی به راحتی و آسانی قابل شستشو هستند.
 • برای باز و بسته نمودن آن‌ها دیگر نیازی به استفاده از نیروی انسانی نیست.
 • در مواقع قطع شدن برق می‌توان این نوع درب‌های اتوماتیک را به صورت دستی نیز باز و بسته نمود.

استفاده از درب‌ های اتوماتیک کرکره‌ ای نسبت به انواع دیگر درب  اتوماتیک ، بسیار راحت‌تر است؛ چرا که دیگر نیازی به قفل کردن آن نیست.

درب اتوماتیک پارکینگی زیر سقفی (سکشنال)

درب‌ اتوماتیک پارکینگی زیر سقفی یا سکشنال از مدرن‌ترین و جدیدترین درب‌های اتوماتیک در بازار ایران و جهان محسوب می‌شوند که برای ورودی پارکینگ در محل‌های مختلفی از جمله مناطق مسکونی، اماکن اداری و تجاری می‌تواند یک انتخاب مناسب باشند.

درب‌های زیرسقفی یا سکشنال از چند پنل تشکیل شده که هر کدام دارای ارتفاع 48 سانتی‌متر و ضخامت 4 تا 6 سانتی‌متر بوده و درون این پنل‌ها با فوم پلی‌اورتان فشرده پر شده است و به همین دلیل آن‌ها عایق کامل صوت و حرارت هستند.

ارتفاع بازشوندگی درب‌های زیرسقفی یا سکشنال از 220 تا 240 سانتی‌متر با توجه به نیاز مشتریان متغیر است. عرض پنل‌ها نیز بر اساس اندازه ورودی پارکینگ‌های مختلف، متفاوت خواهد بود.

حرکت این نوع درب‌ها از حالت افقی به حالت عمودی به‌صورت 90 درجه بوده و کمترین فضای ممکن را اشغال نموده و هنگام حرکت کاملاً بدون صدا خواهند بود.

درب اتوماتیک پارکینگی زیر سقفی
درب اتوماتیک پارکینگی زیر سقفی (سکشنال)

درب‌های اتوماتیک پارکینگی زیر سقفی از چه مزایایی برخوردار هستند؟

مزایای درب‌ اتوماتیک پارکینگی زیر سقفی یا سکشنال به صورت زیر است:

 • این درب‌ها جهت کنترل و کاهش سرعت در هنگام برخورد با هر نوع مانعی دارای سنسورهای حرکتی و چشمی مادون قرمز هستند.
 • درب‌های اتوماتیک سکشنال برای نصب در ورودی پارکینگ‌ها، از امکان نصب درب نفررو و پنجره در داخل خود برخوردار هستند.
 • این نوع درب‌ها از سیستم خلاص ‌کن دستی برخوردار بوده که به ساده‌ترین حالت ممکن کار می‌کنند.
 • درب‌های اتوماتیک پارکینگی زیر سقفی در هنگام حرکت بدون صدا هستند.
 • این نوع درب‌ها به دلیل دارا بودن پنل‌های فوم‌دار با سرعت بالا، برای اماکنی که در آن‌ها تردد به صورت نامحدود است، می‌توانند گزینه مناسب برای انتخاب باشند.
درب اتوماتیک پارکینگی ریلی
درب اتوماتیک پارکینگی ریلی
درب اتوماتیک پارکینگی تک لنگه
درب اتوماتیک پارکینگی تک لنگه
درب اتوماتیک پارکینگی کرکره ای
درب اتوماتیک پارکینگی کرکره ای
درب اتوماتیک پارکینگی لولایی
درب اتوماتیک پارکینگی لولایی

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ چگونه محاسبه می‌شود؟

با توجه به اینکه درب‌ اتوماتیک پارکینگی automatic gate opener” در انواع و مدل‌ های گوناگون و مختلف ساخته و تولید می‌شود، قیمت آن‌ها نیز متفاوت خواهد بود.

عوامل مختلفی مانند ابعاد درب، مکان مورد نظر جهت نصب، نوع درب اتوماتیک جهت نصب در پارکینگ، جنس، رنگ، سایز و … می‌توانند بر قیمت درب‌ اتوماتیک پارکینگی تأثیرگذار باشند.

شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت درب‌ های اتوماتیک پارکینگی با کارشناسان شرکت آتی‌در ، از طریق شماره تلفن‌های موجود در وب‌سایت تماس بگیرید یا به صورت کاملاً حضوری به دفتر شرکت آتی‌در مراجعه نمایید.

چطور می‌توان درب‌  اتوماتیک پارکینگی را سفارش داد؟

شما می‌توانید از طریق وب‌سایت شرکت آتی‌در، انواع مدل‌ها و طرح‌های گوناگون درب ‌های اتوماتیک پارکینگ را انتخاب نموده و برای خرید، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

درب برقی پارکینگی

امروزه استفاده از درب‌های برقی به عنوان درب پارکینگ بسیار رواج پیدا کرده است، به صورتی که می‌توان گفت؛ درب برقی پارکینگی یکی از ملزومات هر ساختمانی محسوب می‌شوند.

درب‌ برقی پارکینگی در واقع نوعی درب با سایز بزرگ هستند که برای ورودی پارکینگ‌ها استفاده شده و به وسیله نیروی برق به صورت خودکار باز و بسته می‌شوند.

این نوع درب‌ها که دارای چند پنل متصل به هم بوده و به سمت بالا جمع می‌شوند، معمولاً برای تردد و رفت و آمد وسایل نقلیه و ماشین‌های بزرگ و سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اما درب‌ برقی پارکینگی نیز در سایزهای کوچک‌تر وجود دارند که دارای یک پنل تک چرخنده بوده و زیر سقف پارکینگ نصب می‌شوند.

استفاده از درب‌ برقی پارکینگ برای ساختمان‌ها علاوه بر ایجاد زیبایی خاص در نمای آن‌ها، کاربری آسان و راحتی برای افراد در هنگام باز و بسته شدن را نیز فراهم می‌کند.

درب‌های برقی پارکینگی از چه مزیت‌هایی برخوردار هستند؟

در خصوص مزیت‌های درب‌ برقی پارکینگی می‌توان گفت:

 • استفاده از این درب‌ها باعث مقرون به صرفه شدن هزینه‌های مصرفی می‌شود.
 • درب‌ برقی برای ورودی پارکینگی نسبت به درب‌های قدیمی از سطح ایمنی بالاتری برخوردار هستند.
 • این نوع درب‌ها به دلیل دارا بودن تشخیص خودکار هنگام وجود مانع در جلوی آن‌ها، از بروز خسارت و آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کنند.

درب ریموتی پارکینگی

سیستم درب ریموتی پارکینگی به گونه‌ای طراحی و تولید شده‌اند که در هنگام نصب و راه‌اندازی آن‌ها دیگر نیازی به تغییر درب قبلی ساختمان نبوده و درب در همان وضعیت قبلی، اتوماتیک و برقی می‌شود.

سیستم این نوع درب‌ها برای استفاده در ورودی پارکینگ‌ها، منازل و … طوری طراحی شده است که علاوه بر رفاه بیشتر و کنترل تردد افراد، باعث ایجاد حفاظت و امنیت در مکان‌های مختلف می‌شود.

این نوع درب‌ها دارای قطعات و تجهیزاتی از جمله دو عدد جک، جعبه کنترل، دو عدد ریموت کنترل، چشم الکترونیک و اتصالات لازم هستند.

کاربرد درب‌های ریموتی پارکینگی چیست؟

در زمینه کاربردهای درب ریموتی پارکینگی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • این نوع درب‌ها در مراکز و اماکن خاص مانند آزمایشگاه‌ها و انبارها و … باعث ایجاد افزایش امنیت می‌شوند.
 • در مکان‌هایی از جمله هتل‌ها و فروشگاه‌ها استفاده از درب‌های ریموتی پارکینگی می‌تواند باعث کاهش مصارف انرژی شود.
 • به کار بردن این درب‌ها در مکان‌هایی نظیر اماکن صنعتی باعث افزایش سرعت در انجام کارها می‌شود.
 • نسبت به درب‌های معمولی، درب‌های ریموتی پارکینگی باعث رفاه بیشتر برای افراد می‌شود.

انواع درب‌های ریموتی پارکینگی کدام‌اند؟

درب‌ ریموتی پارکینگی به 3 دسته زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:

 • جک درب پنوماتیکی: این نوع درب‌ها به وسیله فشار باد و با استفاده از لوله‌کشی مناسب کار می‌کنند.
 • جک درب  هیدرولیکی (درب ریموت دار هیدرولیکی): این نوع درب‌ها از نیروی بالایی برای باز و بسته نمودن درب‌های با وزن زیاد برخوردار هستند.
 • جک درب  الکترومکانیکی: این نوع درب‌ها دارای سیستم بسیار ساده با کارایی بسیار بالا هستند.

تعمیر درب اتوماتیک پارکینگی چگونه انجام می‌شود؟

با توجه به اینکه درب‌های اتوماتیک پارکینگی یا برقی مزایا و کاربردی گوناگونی دارند از جمله باز و بسته شدن آسان و راحت برای ساکنین ساختمان‌ها، از آن‌ها به عنوان درب ورودی پارکینگ استفاده می‌شود.

اما ممکن است این نوع درب‌ها آسیب دیده و دچار مشکل شوند، با توجه به اینکه تعمیرات درب‌ برقی یا اتوماتیک پارکینگی یک تخصص فنی است، در این زمینه شما باید از یک تعمیرکار متخصص جهت تعمیر و عیب‌یابی آن‌ها کمک و راهنمایی بگیرید.

عیب ‌یابی رایج درب‌های اتوماتیک پارکینگی کدام‌اند؟

برای انجام تعمیرات جک درب‌ اتوماتیک پارکینگی در مرحله اول باید اقدام به عیب‌یابی آن‌ها نموده و پس از آن مراحل تعمیرات را انجام دهید.

که در صورت بروز هر یک از موارد فوق باید با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید و شرکت آتی‌در با به‌کارگیری تعمیرکاران متخصص در این زمینه می‌تواند مشکل شما را حل نماید.

برای درخواست مشاوره در مورد محصولات آتی در با ما در ارتباط باشید.

درب اتوماتیک پارکینگی
درب اتوماتیک پارکینگی

از جمله نکات مهم و ضروری که هنگام انتخاب درب‌های اتوماتیک پارکینگی باید در نظر داشت، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هنگام انتخاب این نوع درب‌ها باید به ابعاد درب، نوع تیغه کرکره که حتماً از نوع کم صدا باشد، ساختار فنی و همچنین زیبایی ظاهری آن توجه نمود.
 • دقت و توجه به سنسور فتوسل و تجهیزات و لوازم ایمنی در انتخاب این نوع درب‌ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • تعداد دفعاتی که خودروها و اتومبیل‌ها از ورودی درب‌های اتوماتیک پارکینگی رفت و آمد می‌کنند را باید در هنگام انتخاب نوع موتور کرکره برقی برای این نوع درب‌ها درنظر گرفت.

درب‌های اتوماتیک پارکینگی دارای مزایای زیر هستند:

 • درب‌های اتوماتیک پارکینگی به راحتی قابل شستشو هستند.
 • با نصب این نوع درب‌ها از حداکثر فضای داخل پارکینگ می‌توانید بهترین استفاده ممکن را بکنید.
 • استفاده از این درب‌های اتوماتیک برای ورودی پارکینگ‌ها باعث ایجاد و افزایش امنیت در ساختمان‌ها می‌شود.
 • این درب‌ها به راحتی توسط یک ریموت کنترل برقی یا از طریق وسایل هوشمند دیگر از جمله گوشی تلفن همراه باز و بسته می‌شوند.
 • با توجه به اینکه این نوع درب‌ها در طیف رنگی گسترده و متنوعی تولید و ساخته می‌شوند، می‌توانند زیبایی منحصربه‌فردی را برای نمای ساختمان‌ها به وجود بیاورند.
 • درب‌های اتوماتیک پارکینگی حتی در صورت قطع شدن برق نیز به‌صورت دستی باز و بسته می‌شوند.
 • این نوع درب‌ها برای شرایط مختلف آب و هوایی طراحی شده و مناسب هستند.
 • استفاده و نصب این نوع درب‌ها در ساختمان باعث کاهش هزینه‌های مصرفی می‌شود.

3 دیدگاه

 1. مدتی بود درب اتوماتیک برای پارکینگ خونه می خواستم چون در پارکینگمون معمولی بود و خیلی صدا می کرد. از آتی در خریدم و خیلی هم راضی ام
 2. این فروشگاه مرجع کامل انواع دربهای اتوماتیک پارکینگی توی ایرانه. سایتشونو بررسی کردم. محصولات و دستگاههاشون متنوع و کامل بودن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 در گذشته افراد برای باز کردن درب پارکینگ باید از ماشین پیاده می‌شدند که همین امر احتمال دزدی از ماشین و ایجاد ترافیک در خیابان را افزایش می‌داد. در دنیای پرهیاهوی این روزها تأمین امنیت ساختمان و کنترل تردد وسایل نقلیه بدون ایجاد ترافیک از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود؛ به همین دلیل استفاده از درب اتوماتیک پارکینگی به علت عملکرد سریع آن بسیار رایج شده است. با استفاده از یک ریموت کنترل درب را باز و بسته می‌شود؛ بنابراین وجود درب اتوماتیک به جزء جدایی‌ناپذیر هر ساختمان تبدیل شده است. در این قسمت به معرفی محصولات متنوع آتی در و کارآیی آنها خواهیم پرداخت تا شما را در انتخاب درب مناسب برای پارکینگ همراهی کنیم.

مدل های درب پارکینگ با توجه به شکل ورودی پارکینگ و نوع کاربری آن متفاوت خواهد بود. رایج‌ترین درب اتوماتیک پارکینگ درب کرکره‌ای و لولایی هستند که قابلیت نصب برای بسیاری از اماکن را دارند؛ همچنین این دو نوع درب جزء پرفروش‌ترین محصولات شرکت آتی در هم به‌شمار می‌آیند.

درب اتوماتیک پارکینگی “Gate automation به وسیله موتور الکتریکی موجود و صرفاَ با فشردن یک دکمه باز و بسته می‌شود، از جمله مزایای این نوع درب می‌توان به عملکرد سریع آن، عدم ایجاد ترافیک، افزایش امنیت، تشخیص خودکار موانع احتمالی و ایستادن از حرکت، مقرون به صرفه بودن و برخورداری از خدمات پس از فروش اشاره کرد که سبب می‌شود عموم مردم به استفاده از آن روی آورند. درب برقی پارکینگی در انواع گوناگون وارد بازار ایران شده است که در بخش‌های بعدی آنها را معرفی کرده و بطور خلاصه شما را با شیوه عملکرد این درب‌ها آشنا خواهیم کرد.

مطالبی که به آن خواهیم پرداخت

درب اتوماتیک پارکینگی لولایی (دو لنگه)

اگر ساختمان موردنظر شما فضای ورود و خروج بزرگی دارد از درب اتوماتیک پارکینگی دو لنگه استفاده کنید که به وسیله جک‌های کوچک تعبیه شده به سرعت باز و بسته می‌شود. این نوع درب پارکینگی از دو لنگه درب متحرک تشکیل شده که بصورت ۹۰ درجه باز می‌شوند و امکان تردد را برای وسیله نقلیه شما فراهم می‌کنند. درب اتوماتیک پارکینگی دو لنگه در ایران از محبوبیت بسیاری برخوردار است و نسبت به نوع تک لنگه وزن بیشتر و اندازه بزرگتری دارد که همین امر آن را برای استفاده در ورودی پارکینگ با عرض زیاد بسیار مناسب کرده است. شرکت آتی در با توجه به نوع سفارش شما می‌تواند از با کیفیت‌ترین یراق آلات داخلی و خارجی در نصب و راه‌اندازی این درب‌های اتوماتیک استفاده کند.

درب اتوماتیک پارکینگی لولایی (تک لنگه)

این نوع از درب اتوماتیک پارکینگی لولایی از یک لنگه درب تشکیل شده که به سمت راست یا چپ باز و بسته می‌شود، پس از یک سمت باید فضای بیشتری در دسترس باشد. مهم‌ترین نکته‌ای که در رابطه با درب اتوماتیک پارکینگی تک لنگه باید در نظر گرفت ضرورت استفاده از قفل برقی است تا خطر باز شدن درب با فشار زیاد را کاهش پیدا کند. این درب‌های اتوماتیک برای ورودی پارکینگ با عرض کم مناسب هستند و چنانچه در سایز بزرگ سفارش داده شوند سرعت عملکرد آنها در باز و بسته شدن افزایش پیدا کرده و زمان‌بر خواهد بود.

نصب و راه‌اندازی این درب‌ها بسیار آسان است و کارشناسان مجرب آتی در می‌توانند بدون تعویض درب پارکینگ بر‌روی آن موتور الکتریکی نصب نموده و آن را در دسته درب‌های جکی اتوماتیک قرار دهند. این دو نوع درب اتوماتیک لولایی اکثراَ در منازل مسکونی یا ویلایی قابلیت استفاده دارند و شما نوع درب را می‌توانید با توجه به نمای ساختمان سفارش دهید. متخصصین آتی در با بررسی مکان موردنظر برای نصب درب اتوماتیک پارکینگی لولایی می‌توانند متناسب با فضای ساختمان از دو نوع جک الکترومکانیکی و هیدرولیکی استفاده کنند. برای درب‌های کوچک و سبک نظیر درب اتوماتیک پارکینگی تک لنگه، جک ‌درب پارکینگ که با نیروی برق کار می‌کنند  مناسب هستند. جک‌های هیدرولیکی قدرت بالایی دارند به همین علت در راه‌اندازی و نصب درب اتوماتیک پارکینگی دو لنگه که از وزن زیادی برخوردار است از این نوع جک‌ها استفاده می‌شود. در درب‌های لولایی جک‌ها نقش مهمی را ایفا می‌کنند زیرا وظیفه باز و بسته شدن درب بصورت خودکار را برعهده دارند به همین علت نحوه عملکرد آنها در معرض توجه است. از ویژگی‌های بارز این دو نوع جک می‌توان به عدم ایجاد آلودگی صوتی و مقاومت در برابر رطوبت اشاره کرد.

درب‌های لولایی از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند و برای افزایش این ایمنی می‌توان از سیستم کنترل برخورد یا ضد برخورد هم در این درب‌ها استفاده کرد. بدین شکل که اگر در حین باز و بسته شدن افراد، وسیله نقلیه یا حیوانات در مقابل درب پارکینگ قرار گیرند این سیستم وارد عمل شده و مانع از ادامه حرکت درب می‌شود تا از بروز تصادف جلوگیری کند.

درب کرکره اتوماتیک پارکینگی

برای برخی افراد زیبایی ظاهری ساختمان از اهمیت بسیاری برخوردار است که توصیه متخصصین ما به آنها استفاده از درب‌های کرکره‌ای است. درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگی نوعی از کرکره است که بصورت اتوماتیک و با استفاده از ریموت کنترل بصورت عمودی باز و بسته می‌شود. برای پارکینگ ساختمان‌های مسکونی و مراکز اداری جهت افزایش امنیت از این نوع کرکره استفاده می‌شود. این نوع درب‌ها از نظر قیمت کاملاَ مقرون به صرفه بوده و فضای کمتری اشغال می‌کنند. کارشناسان ما در پارکینگ‌هایی که میزان تردد زیاد است از کرکره برقی با موتور ساید و در غیراینصورت از موتور توبولار استفاده می‌کنند. از جمله ویژگی‌های بارز این محصول می‌توان به قابلیت سفارش در رنگ‌های مختلف متناسب با نمای ساختمان، قابلیت شستشو، عملکرد سریع و بدون صدا و افزایش امنیت محیط اشاره کرد.

کرکره برقی پارکینگی
درب کرکره اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک بالارونده پارکینگی (سکشنال)

درب اتوماتیک پارکینگی سکشنال آتی در متناسب با آخرین فناوری‌های روز دنیا تولید شده و توسط افراد حرفه‌ای پس از بررسی مکان مورد نظر نصب و راه‌اندازی می‌شود و شما می‌توانید از خدمات پس از فروش آن بهره‌مند شوید. نحوه عملکرد درب سکشنال بدین شکل است که بصورت اتوماتیک و به وسیله فنرهای موجود با حرکت برروی ریل‌ها در زیر سقف جمع می‌شود و کمترین فضا را اشغال می‌کند. این درب‌ها بصورت عمودی باز و بسته شده و همانطور که گفتیم فضای خیلی کمی اشغال می‌کنند در نتیجه ساکنین می‌توانند ماشین خود را در فاصله نزدیک به درب پارک کنند. از ویژگی‌های منحصربفرد درب اتوماتیک بالارونده می‌توان به استهلاک کمتر و مقاومت در شرایط آب و هوایی مختلف اشاره کرد.

درب سکشنال

برای درخواست مشاوره در مورد محصولات آتی در با ما در ارتباط باشید.

درب اتوماتیک پارکینگی ریلی

درب‌ اتوماتیک پارکینگی کشویی همانطور که از نام آنها مشخص است بصورت کشویی یا ریلی حرکت می‌کنند و برای مکان‌هایی با محدودیت فضا بسیار مناسب هستند. از این درب‌ها می‌توان بدون محدودیت در پارکینگ‌های مسقف و روباز استفاده کرد. درب اتوماتیک پارکینگی ریلی از یک لنگه درب با طول بیش از ۲ متر تشکیل شده که بصورت کشویی برروی ریل‌ها به حرکت درمی آید و فضای ورودی پارکینگ را باز می‌کند؛ همچنین این درب‌ها مجهز به خلاص‌کن دستی هستند تا در زمان قطعی برق به وسیله دست باز و بسته شوند. از ویژگی‌های بارز درب‌های ریلی پارکینگی اتوماتیک  می‌توان به عملکرد سریع و آسان، کاهش سروصدا و امکان استفاده در سراشیبی اشاره کرد. اما نباید سرعت پایین و زمان‌بر بودن باز و بسته شدن درب‌های اتوماتیک کشویی را انکار کرد.

نصب و راه‌اندازی درب‌های اتوماتیک ریلی باید توسط متخصصین در این زمینه صورت گیرد. کارشناسان آتی در ابتدا ناودانی را متناسب با کف زمین جهت استقرار ریل تعبیه می‌کنند، سپس ریل‌ها و دنده‌ها را نصب کرده و در مرحله بعدی چرخ‌ها را در میان ریل و درب قرار می‌دهند. در ادامه درب را در محل موردنظر تراز کرده و در مرحله آخر سیم‌کشی سنسور و برد موتور را انجام می‌دهند و شما را با نحوه عملکرد آن آشنا می‌کنند.

قیمت موتور اتوماتیک ریلی با توجه به کیفیت قطعات به کار رفته، جنس و برند آنها تعیین می‌شود. پیشنهاد ما به شما این است که در این زمینه تحقیق کرده و برای اطلاع از قیمت‌ها با مشاورین آتی در در تماس باشید.

درب اتوماتیک پارکینگی ریلی
درب اتوماتیک پارکینگی ریلی

راهبند اتوماتیک پارکینگی

در مراکز اداری و تجاری پر رفت و آمد با استفاده از راهبندهای اتوماتیک می‌توان ورود و خروج وسایل نقلیه را ثبت کرده تا در صورت بروز مشکل از مشخصات آنها اطلاع پیدا کنند. در حقیقت راهبند اتوماتیک پارکینگی در دسته تجهیزاتی قرار می‌گیرد که میزان تردد را کنترل می‌کند بنابراین وجود آن در برخی مراکز ضروری است. اکثر راهبندها از جنس فولاد بوده و از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند؛ همچنین برخی از انواع این محصول از سنسور تشخیص پلاک و دوربین کنترل تردد تشکیل شده‌اند که میزان ایمنی را دوچندان خواهند کرد.

راهبند بازویی پارکینگی با توجه به نوع عملکرد به دو نوع زیر تقسیم می شود:

راهبند ستونی که بصورت استوانه در داخل زمین قرار می‌گیرد. این راهبند از نظر دوام بسیار با کیفیت بوده و از قیمت نسبتا بالایی برخوردار است.

راهبند اهرمی ارزان‌ترین و متدوال‌ترین نوع راهبند است یک دکل با ارتفاع یک متر بصورت عمود برروی زمین نصب شده و یک اهرم با متراژهای متفاوت مسیر عبور و مرور را محدود می‌کند. سرعت باز و بسته شدن راهبند بازویی نسبت به نوع ستونی بیشتر است در نتیجه میزان تردد افزایش یافته و ترافیک کاهش پیدا می‌کند.

راهبند اتوماتیک را با توجه به مکانیزم عملکرد آن می‌توان به دو دسته تقسیم کرد:

راهبند الکترومکانیکی که با استفاده از چرخ دنده باز و بسته می‌شود و از قیمت پایین‌تر و بیشترین سفارش برخوردار است.

راهبند هیدرولیکی قابلیت تردد بسیار بالا را برای ورودی مراکز فراهم می‌کند که قیمت نسبتاَ بالا و استهلاک کم از جمله ویژگی‌های بارز این محصول به شمار می‌آیند.

راهبند بازویی
راهبند اتوماتیک پارکینگی

در جوامع امروزی برقراری امنیت از اهمیت بسیاری برخوردار است به گونه‌ای که ساکنین ساختمان‌های مسکونی تا صاحبان صنایع بزرگ به فکر حفظ جان و مال خود بوده و درصدد بهره‌مندی از برترین کالاها با بهترین خدمات هستند. شرکت آتی در با بیش از ۱۸ سال سابقه در این زمینه و ارائه محصولات با کیفیت از برترین برندهای داخلی و داخلی همواره در تلاش برای کسب رضایت مشتریان بوده که با همراهی شما عزیزان تاکنون در دستیابی به این مهم موفق بوده است. کارشناسان ما، درب پارکینگ شما را بصورت حضوری بررسی کرده و اطلاعات تکمیلی در زمینه انواع درب اتوماتیک پارکینگ را در اختیار شما قرار می‌دهند. نیروهای مجرب آتی در از زمان سفارش تا نصب و راه‌اندازی قدم به قدم با شما همراه بوده و در صورت بروز مشکل شما را راهنمایی می‌کنند.

در این دنیای پر هیاهو بسیاری از افراد برای فرار از شلوغی و رفت و آمدهای بسیار به خرید اینترنتی روی آوردند. فروشگاه اینترنتی آتی در با بهره‌مندی از کالاهای متنوع و حضور کارشناسان خبره شما را در امر سفارش آنلاین انواع درب یاری می‌رساند. پس همانگونه که با فشردن یک دکمه می‌توانید درب پارکینگ خود را باز و بسته کنید با یک کلیک ساده هم می‌توانید از تنوع محصولات ما دیدن کرده و از تجربیات مشاورین ما در این زمینه بهره‌مند شوید و بهترین درب را سفارش دهید.

برای درخواست مشاوره در مورد محصولات آتی در با ما در ارتباط باشید.

منو اصلی