درب فولد آپ سریع صنعتی
آتی در ارائه دهنده انواع درب های اتوماتیک سریع السیر صنعتی

آتی دُر; ارائه دهنده انواع درب فولد آپ سریع صنعتی

در مکان‌های پر تردد و پر رفت آمد و صنعتی جهت اینکه از اتلاف زمان و ازدحام جمعیت جلوی درب‌ها ممانعت و جلوگیری شود از درب فولد آپ سریع بازشو استفاده می‌شود. این نوع از درب‌ها به شکلی برنامه‌ریزی و طراحی می‌شوند که با توجه به میزان تردد و رفت و آمد با سرعت زیادی باز و بسته شوند. این درب سریع صنعتی باید در مقابل دفعات زیاد باز و بسته شدن دوام بالایی داشته باشد. با بهره‌برداری از درب سریع السیر این توانایی را دارید تا از ازدحام جمعیت و آلودگی‌های صوتی جلوگیری کنید و به خوبی فضای اطراف یا مکان مورد نظرتان را مدیریت و کنترل کنید.

Industrial high speed fold up doors که به آن درب سریع فولد آپ نیز گفته می‌شود که سرعت باز و بسته شدن زیادی نسبت به باقی درب‌ها دارد. درب فولد آپ سریع باز شو برای مکان‌های پر رفت و آمد و شلوغ طراحی شده است تا از شلوغی جمعیت و ازدحام جلوگیری کنند. درب فولد آپ به صورت هوشمند طراحی شده است و می‌توانید با در نظر گرفتن ترافیک محیط آن را طراحی یا به عبارتی برنامه‌ریزی کنید. از این رو بر طبق ترافیک مورد نظر درب فولد آپ باز و بسته می‌شود و شاهد هیچ گونه ازدحام جمعیتی و ترافیک نخواهید بود.

درب فولد آپ سریع صنعتی آتی در

برای درخواست مشاوره در مورد محصولات آتی در با ما در ارتباط باشید.

درب اتوماتیک سریع صنعتی
درب اتوماتیک سریع صنعتی

درب فولد آپ سریع صنعتی (Fold up)

این نوع از درب برای ورودی‌های بزرگ و ایجاد یک نمای ایده‌آل همراه با روکش‌های متنوع فلزی مناسب است. درب فولد ‌آپ که به درب‌های تاشو معروف هستند کاربرد صنعتی، تجاری و مسکونی دارند؛ همچنین از این نوع درب‌ها بطور گسترده‌ برای نمایشگاه، ایستگاه آتش‌نشانی، آشیانه هواپیما و … استفاده می‌شود. درب‌ فولد ‌آپ یک وسیله مناسب جهت ورود و خروج سریع و مداوم هستند. این نوع از درب سریع صنعتی از ورق های PVC و میله‌های محکم طولی ساخته شده که در برابر باد و طوفان مقاوم است.

جنس درب:

پرده anti-static UPVC Curtain

قابلیت تعبیه پنجره دید از جنس پرده PVC

سرعت درب:

حداکثر سرعت باز / بسته شدن = 1m/s 

مقاومـت در بــرابــر باد (در مدل های External):

حــداکثر 115 – EN 12424 – class3 / km/h

حـداکـثر ابـعـاد دهانـه تــردد:

در مــدل های مخـتـلف متــفاوت می باشد (عرض = 6 متر / ارتفاع = 7 متر)

high speed

درب فولد آپ سریع باز شو چیست؟

بدنه درب فولد آپ از جنس پارچه‌های PVC طراحی شده و همچنین تار و پود‌های این درب از جنس پلیمری با روکش PVC است. این جنس بدنه در برابر باز و بسته شدن‌های بسیار باعث افزایش طول عمر درب فولد آپ می‌شود.

درب سریع فولد آپ PVC یک گزینه فوق‌العاده جهت پیشگیری از اتلاف و هدر رفت انرژی در کارخانجات و سوله‌های صنعتی است. بهره‌برداری از این درب‌ها منجر می‌شود در فصل گرما و سرما زمان عبور ماشین آلات صنعتی یا کارگران و… اتلاف انرژی به نسبت کمتری صورت بگیرد و محیط و فضای کار برای کارگران خط تولید از هر جهت مطلوب‌تر باشد.

سرعت باز و بسته شدن درب سریع فولد آپ PVC از 1 تا 3 ثانیه بر متر (m/s) است. این سرعت زید و فراوان درب فولد آپ یک ویژگی خوب و حایز اهمیت برای محل‌هایی نظیر آزمایشگاه، انبار‌ها و کارخانه است که مانع از تبادل یا به عبارت دیگر هوا و انرژی بین محل‌های متفاوت و گوناگون می‌شود. این درب‌های سریع بازشو توانایی این را دارند تا در طول روز مجدد و به دفعات بسیار زیاد و فراوان بدون از بین رفتن استاندارد‌های لازم در طول زمان باز و بسته شوند.

موتور درب فولد آپ بخوردار از اهرم دستی و همچنین ترمز اضطراری است که در زمان قطعی برق این توانایی را دارید تا از آن‌ها استفاده کنید. ریل‌های استفاده شده در این مدل درب فولد آپ از فولاد با کیفیت و مقاوم بوده و مقاومت بسیار زیادی در مقابل غبار و باد و گرد دارد. پوشش رنگ درب فولد آپ سریع نیز از جنس الکترواستاتیک است و ضمن مقاومت بالا در مقابل عوامل جوی، ظاهر زیبایی هم دارد. درب فولد آپ دارای سیستم استهلاک ضربه است و در زمان پایین آمدن صدای خیلی اندکی تولید می‌کند و برخورد آن ملایم است.

درب سریع فولد آپ PVC
درب سریع فولد آپ PVC
درب فولد آپ سریع باز شو
درب فولد آپ سریع باز شو

ویژگی‌های درب فولد آپ

درب سریع السیر صنعتی از انواع درب‌های منحصر به فرد و اتوماتیکی می‌باشند که با توجه به ویژگی‌های زیادی که دارند بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌اند. امنیت، چرخش بالا و سرعت بالا از ویژگی‌های شگفت‌انگیز و منحصر به فرد این نوع از درب‌ها محسوب می‌شود. به طور کلی درب فولد آپ دارای ویژگی‌های حایز اهمیت زیر است:  

 • امنیت درب سریع بازشو

اصلی‌ترین ویژگی درب فولد پاپ امنیت بسیار زیاد آن است که از ورود افراد غریبه و ناشناس به ساختمان جلوگیری می‌کند. این درب اتوماتیک با سرعت بالایی باز و بسته می‌شوند و بسیار مقاوم و بادوام می‌باشند بنابراین گزینه ایده‌آلی برای حفظ امنیت به شمار ‌می‌روند.

 • دسترسی و استفاده آسان

درب فولد آپ به شکلی طراحی شده است که از ترافیک و رفت آمد‌های بسیار زیاد جلوگیری کند. دسترسی و استفاده به این نوع از درب‌های سریع بازشو بسیار آسان است به شکلی که این توانایی را دارید تا به کمک ریموت کنترلی خیلی ساده تنظیمات درب را تغییر دهید. و با توجه به میزان رفت و آمد افراد سرعت آن را تغییر دهید.

 • کاهش مصرف انرژی و دما

با توجه به اینکه درب سریع صنعتی به صورت سریع باز و بسته می‌شوند اتلاف انرژی و دما بسیار پایین می‌آید. در فضا‌هایی که حساسیت بسیار زیادی وجود دارد همچون ساختمان‌های بزرگ، مجتمع‌ها و سوله‌ها بهره‌برداری از این درب فولد آپ کمک می‌کند که هوای گرم و سرد به شکل متعادل درون فضای‌تان وارد و خارج شود. در نهایت شاهد کاهش دما و مصرف انرژی خواهید بود و ساختمان در شرایط دمایی مطلوبی قرار خواهد گرفت.

 • جلوگیری از آلودگی محیط

باز و بسته شدن با سرعت زیاد این درب‌ها منجر می‌شود که حیوان‌های آزار‌دهنده و ریز نظیر حشرات، غبار و ریزگرد‌ها این توانایی را نداشته باشند تا وارد محیط ساختمان شود. از این رو با بهره‌برداری از درب فولد آپ سریع شاهد محیطی به دور از آلودگی و آرام خواهید بود.

 • عایق صدا

درب صنعتی سریع عایق خوبی در برابر صدا‌های آزار‌دهنده می‌باشد بنابراین محیطی پر از آرامش خواهید داشت. استفاده از درب اتوماتیک سریع باعث کاهش آلودگی صوتی می‌شود و از ورود صدای ماشین‌آلات سنگین، وسایل نقلیه و کارگران به محیط ساختمان جلوگیری می‌کند.

درب اتوماتیک سریع صنعتی
درب اتوماتیک سریع صنعتی
درب فولد آپ ساخت ایران
درب فولد آپ ساخت ایران

نگهداری و نظافت آسان درب‌های سریع بازشو

می‌توانید این درب‌های فولد آپ را به راحتی نگهداری و تمیز کنید. در فضا‌هایی با حساسیت زیاد مثل سوله‌ها و انبار‌ها که نیاز زیادتری به تمیز کردن درب‌های فولد آپ وجود دارد، بهره‌برداری از درب‌های فولد آپ مناسب‌ترین گزینه است.

 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها

درب‌های فولد آپ به شکلی طراحی شده‌اند که بتوانند از هزینه‌های زیادی مثل تعمیرات، تهویه، دما، نگهداری و … جلوگیری می‌کند. به همین جهت درب‌های سریع گزینه بسیار جذابی برای خرید محسوب می‌شوند که منجر می‌شوند صرفه‌جویی در هزینه‌ها به حد قابل توجهی کاهش یابد.

 • کاربرد درب سریع بازشو

درب صنعتی سریع با‌توجه به مزایای ویژه و منحصر به فردی که دارد در موارد بسیار زیادی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. خرید درب فولد آپ منجر به بهینه کردن رفت و آمد افراد و خودرو‌های صنعتی مانند لیفتراک، جلوگیری از آلودگی و کم کردن اتلاف حرارت می‌شود. درب صنعتی سریع کاربرد‌های فراوانی دارد که از جمله این موارد می‌شود به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارخانه‌های بزرگ و صنعتی مانند خودرؤسازی‌ها
 • انبار‌های تولیدی و سوله‌ها
 • سرد خانه‌ها و یخچال‌های بزرگ صنعتی
 • انبار‌های غلات و ورود و خروج کالا
 • سازمان‌ها و تولیدات دارویی و مواد بهداشتی
 • اماکنی که امکان ورود گرد و غبار و آلودگی زیاد هست
 • اماکنی که امکان ورود موجودات مزاحم مانند حشرات زیاد است
درب فولد آپ سریع السیر
درب فولد آپ سریع السیر
درب فولد آپ سریع السیر صنعتی
درب فولد آپ سریع السیر صنعتی

قیمت درب سریع صنعتی

قیمت درب سریع السیر فولد آپ بر اساس ارتفاع و عرض محل نصب درب اتوماتیک سریع متغیر است. از عوامل دیگری که بر روی قیمت درب سریع بازشو فولد آپ تأثیر‌گذار است می‌توان به میزان تردد مورد نیاز از درب، نوع موتور استفاده شده در درب صنعتی سریع، سیستم کنترلی درب اتوماتیک سریع فولد آپ اشاره کرد.

تعمیرات و نگهداری درب سریع بازشو

درب‌های سریع بازشو در مکان‌هایی با رفت و آمد بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند. تعداد دفعاتی که درب توانایی باز و بسته شدن را دارد بسیار زیاد است. بایستی با رعایت بعضی از موارد طول عمر این درب را بالا ببریم که عبارتند از:

روغن کاری بازو‌های متحرک و جک‌ها درب

بازدید و تعویض عایق‌های پلاستیکی اطراف درب در صورت لزوم

بازرسی پیچ و مهره‌های درب‌های سریع بازشو بصورت ماهانه توسط متخصصین به دلیل استفاده زیاد بررسی سنسور‌های درب بصورت مداوم

موارد اشاره شده وقت زیادی از شما نمی‌گیرد ولی باعث افزایش طول عمر درب اتوماتیک سریع می‌شود.

جمع‌بندی

درب صنعتی سریع جزء درب‌های پر طرفدار و کاربردی می‌باشد که از آن در مکان‌های پرتردد صنعتی استفاده می‌شود. این درب‌های اتوماتیک ویژگی‌های منحصر به فردی دارند و با افزایش امنیت و جلوگیری از ترافیک نقش مهمی در‌آسایش کارگران و کارمندان محیط‌های صنعتی وکارخانجات دارند. شرکت آتی در تولید کننده انواع درب از جمله این نوع درب است و شما میتوانید با خاطری آسوده از این شرکت خرید کرده و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

منو اصلی