آتی دُر برترین شرکت ارائه کننده درب اتوماتیک و درب برقی با قیمت های استثنایی در ایران

آیا می دانستید درب های اتوماتیک 100% توجه ما را در ساختمان ها جلب می کند؟ 

استفاده از درب اتوماتیک امروزه رواج فراوانی یافته است. گستردگی این مسئله به اندازه ای است که در انواع ساختمان‌ها و مکان‌های عمومی این درب‌ها دیده می‌شوند. درب ‌اتومات به شکل‌های مختلفی تولید شده و کاربردهای متنوعی دارند.

همه آنچه باید درباره درب اتوماتیک بدانید:

درب برقی اتوماتیک این قابلیت را دارند تا در جهات مختلفی حرکت کرده و اقدام به باز و بسته شدن کنند، باتوجه ‌به این قابلیت، درب‌ های اتوماتیک برقی در انواع مدل‌های گوناگون تولید و به بازار عرضه می‌شود.

درب‌ های برقی در مجهز بودن به موتور برقی مخصوص باهم یکسان هستند و تفاوت آن‌ها مربوط به نوع مواد و متریال به کار برده شده در ساخت این درب ‌ها است.
به‌ طوری‌ که می‌توان گفت قطعات استفاده شده در تولید درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای با قطعات کرکره برقی تفاوت دارد.

درب ‌اتوماتیک مزایای متعددی دارند. از جمله این موارد می‌توان به زیبایی، ظاهر مدرن، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و … اشاره کرد.

ویژگی های درب اتوماتیک چیست ؟

مزایای درب اتوماتیک چیست؟ همان‌طور که از نامش پیداست، نوعی درب است که به صورت خودکار و با استفاده از نیروی الکتریسیته باز و بسته می‌شود. به همین دلیل این درب در اصطلاح با عنوان «درب برقی» نیز شناخته می‌شود. از طرفی با توجه به نوع درب سیستم هوشمندسازی خاصی بر روی آن پیاده شده است. اغلب این درب‌ها به کمک سنسور چشمی‌ای که در بالای آن‌ها تعبیه شده است نزدیک شدن فرد را تشخیص داده و باز می‌شوند.

حساسیت این سنسور‌ها قابل تنظیم است و میزان نزدیک شدن افراد برای باز شدن درب را می‌توان تعیین کرد. همچنین درب برقی با سرعت‌های مختلفی باز و بسته می‌شوند. این پارامتر با توجه به محل نصب درب و کارکرد آن متفاوت است. برخی از  درب ‌های برقی مجهز به سیستم قطع کن می‌باشند و در صورتی که مانعی در مقابل آن‌ها قرار داشته باشد متوقف شده و دوباره باز می‌شوند.

نمونه کارهای درب اتوماتیک پروژه های آتی در

چند روز؟ چه کیفیتی؟ چه قیمتی درب اتوماتیک دارد؟

🔸 کیفیت درب اتوماتیک استاندارد بالا و استفاده از بهترین برندهای درب اتوماتیک
🔹 قیمت بر اساس مدل و ابعاد درب متغیر است.
🔸 زمان نصب نصب درب اتوماتیک پس از ثبت سفارش بین 3 الی 5 روز است
🔹 پشتیبانی فروش از 8:30 صبح الی 18 عصر : 02188808111
🔸 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس فنی برای توضیح زیر سازی و محصولات(رایگان)

نمونه پروژه های اجرا شده انواع درب اتوماتیک

چرا درب های اتوماتیک آتی دُر

طراحی و مهندسی

ضمانت و گارانتی محصولات

تخصص حرفه ای

تیم حرفه ای نصب و خدمات

کاتالوگ درب اتوماتیک

برای درخواست مشاوره با ما در ارتباط باشید.

ارائه محصولات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان، همواره سرلوحه کلیه اقدامات و فعالیت های  آتی دُر است. برای کسب اطلاعات فنی و اطلاع از قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید.

درب اتوماتیک شیشه ای کرو

انواع درب اتوماتیک بهتر بررسی کنیم!

با توجه به محل استفاده و نوع نیاز، کاربردهای مختلفی می‌توان برای این درب‌ها بر شمرد. از جمله کاربردهای آن‌ها می‌توان به درب پارکینگ، درب بیمارستان و … اشاره کرد. درب اتوماتیک (automatic doors) با توجه به نوع مکانیزم باز و بسته شدن قابل دسته‌بندی هستند. در این بخش به معرفی انواع درب‌ ‌برقی می‌پردازیم. همچنین با ویژگی‌های این درب‌ها و کاربرد آن‌ها بیشتر آشنا خواهید شد.

انواع و مدل های درب اتوماتیک شرکت آتی در

به دلیل کاربردهای مختلف و همچنین نیاز متفاوت افراد به درب اتوماتیک شرکت‌های سازنده به فکر چاره برای پاسخ گویی به این طیف وسیع سلیقه مشتریان توانسته اند مدل های گوناگون و کاربردی زیادی را طراحی و تولید کنند تا خریداران بتوانند به راحتی متناسب با نیاز و سلیقه خود یک مدل از درب های شرکت آتی در را با خیال راحت انتخاب و خریداری کنند.

انواع درب برقی ارائه شده توسط شرکت آتی در به صورت زیر است:

درب برقی شیشه ای از انواع بسیار رایج درب برقی می‌باشد. این نوع درب معمولاً در اماکن عمومی و ادارات که رفت و آمد زیاد است به کار می‌رود. استفاده از این درب‌ها باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی توسط سیستم‌های حرارتی و برودتی می‌شود. درب شیشه‌ ای اتوماتیک را در پاساژها، بانک‌ها و … می‌توان مشاهده کرد. این درب‌ها ظاهری بسیار زیبا و مدرن دارند. هم‌چنین از دیگر مزایای این درب‌ها صدای کم آن‌هاست.

در اتوماتیک شیشه ای خود انواع مختلفی دارد. از مدل‌های مختلف این درب‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درب اتوماتیک شیشه ای کشویی 
 • درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی
 • درب اتوماتیک شیشه‌ای منحنی (قوسی)
 • درب اتوماتیک شیشه‌ای تاشو یا اتوبوسی
 • درب اتوماتیک دوار (گردان)

مشخصات انواع درب اتوماتیک آتی دُر

درب اتوماتیک اسلایدینگ Sliding

 • تیپ وزن سبک :

حداکثر وزن لنگه درب متحرک:

تک لنگه – ۱۰۰ کیلوگرم و دو لنگه = ۱۸۰ کیلوگرم

– حداکثر عرض دهانه: ۴۴۵ سانتی متر – قابلیت نصب باطری Back-up و قفل الکترومکانیکی – قابل استفاده در مکان های با تردد متوسط روزانه

 • تیپ وزن سنگین:

– حداکثر وزن لنگه درب متحرک

تک لنگه = ۱۲۰ کیلوگرم و دو لنگه = ۲۴۰ کیلوگرم 

حداکثر عرض دهانه: ۶۶۰ سانتی متر – قابلیت نصب باطري Back-up و قفل الکترومکانیکی – تردد روزانه: نامحدود

درب-اتوماتیک-اسلایدینگ
درب-اتوماتیک-اسلایدینگ

درب اتوماتیک تلسکوپی

 •  حداکثر وزن لنگه درب متحرک: دو لنگه = ۲۰۰ کیلوگرم و چهار لنگه = ۲۶۰ کیلوگرم – حداکثر عرض دهانه ۶۶۰ سانتی متر
 •  قابلیت نصب باطری Back-up و قفل الکترومکانیکی – تردد روزانه: نامحدود
درب-اتوماتیک-شیشه-ای-تلسکوپی
درب-اتوماتیک-شیشه-ای-تلسکوپی

درب اتوماتیک کرو (منحنی) Curve

 •  حداکثر وزن لنگه درب متحرک: دو لنگه = ۲۰۰ کیلوگرم – طـول کـمـان ایـراتـور حـداقل = ۲۷۰ سانتی متر و حداکثر = ۶۰۰ سانتی متر

 •  قابلیت نصب باطری Back-up و قفل الکترومکانیکی – تردد روزانه: نامحدود

 • حداکثر قطر اپراتور = * ۴۰ سانتی متر

درب-اتوماتیک-شیشه-ای-کرو
درب-اتوماتیک-شیشه-ای-کرو

درب اتوماتیک گردان Revolve

 •  حداکثر قطر اپراتور : 400 سانتی متر 

 • حـداقل ارتفاع نصب اپراتور = ۲0۰ سانتی 

 •  قابلیت نصب باطری Back-up و قفل الکترومکانیکی – تردد روزانه: نامحدود

درب-اتوماتیک-گردان-revolve
درب-اتوماتیک-گردان-revolve

درب اتوماتیک لولایی Swing

 • حداکثر وزن لنگه درب متحرک: ۱۵۰ کیلوگرم 

 • حداکثر عرض دهانه: 15۰ سانتی متر 

 • قابلیت نصب باطری Back-up و قفل الکترومکانیکی – تردد روزانه: نامحدود

درب-اتوماتیک-شیشه-ای-لولایی
درب-اتوماتیک-شیشه-ای-لولایی

درب اتوماتیک اتوبوسی (تاشو) Folding

 • حداکثر وزن چهار لنگه درب متحرک: ۱۵۰ کیلوگرم 

 • حداکثر عرض دهانه: ۲۰۰ سانتی متر 

 • قابلیت نصب باطری Back-up و قفل الکترومکانیکی 

 • تردد روزانه: نامحدود

درب اتوماتیک شیشه ای اتوبوسی
درب اتوماتیک شیشه ای اتوبوسی

جدول مقایسه انواع درب اتوماتیک

راهنمای-انواع-درب-اتوماتیک-آتی-در
کاتالوگ درب اتوماتیک شیشه ای

سیستم درب اتوماتیک شیشه‌ای، اغلب مجهز به سنسور است که به‌محض وارد شدن به حریم آن، دستور باز شدن درب تا زمان خارج شدن از محدوده آن را صادر می‌کند. این سنسور، درواقع، یک سیگنال فعال‌سازی را به مرکز کنترل‌کننده درب صادر کرده و این مرکز نیز دستور کار کردن موتور را صادر می‌کند. البته این درب می‌تواند به ریموت کنترل و یا حتی اینترنت اشیاء نیز مجهز شده و از راه دور نیز کنترل شود.

یک درب شیشه ای اتوماتیک قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن، میزان حساسیت و فاصله عملکرد سنسور را فراهم می‌کند. همچنین، بهتر است این درب مجهز به قطع‌کن باشد تا در صورت وجود مانع از حرکت بازایستد. 

حساسیت این سنسور‌ها قابل تنظیم است و میزان نزدیک شدن افراد برای باز شدن درب را می‌توان تعیین کرد. همچنین درب ‌برقی با سرعت‌های مختلفی باز و بسته می‌شوند. این پارامتر با توجه به محل نصب درب و کارکرد آن متفاوت است. برخی از درب‌ های اتوماتیک مجهز به سیستم قطع کن می‌باشند و در صورتی که مانعی در مقابل آن‌ها قرار داشته باشد متوقف شده و دوباره باز می‌شوند.

شرکت آتی در از اصلی‌ترین تأمین‌کنندگان درب های اتوماتیک در تهران و دیگر شهرهای ایران است.

 • درب اتوماتیک فروشگاهی

درب فروشگاهی اغلب در مکان‌هایی نصب می‌شود که در روز تعداد افراد زیادی به آن مکان رفت‌وآمد می‌کنند.

درب اتوماتیک فروشگاهی برای نصب در محوطه ادارات و سازمان‌های دولتی و خصوصی مناسب هستند.

از جمله مکان‌هایی که از این نوع در برقی در آن‌ها استفاده می‌شود، می‌توان به درب بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها، پاساژها، هتل‌ها، پارکینگ‌ها، خانه‌های سالمندان و … اشاره نمود.

انواع-درب-اتوماتیک-2
انواع-درب-اتوماتیک-2

درب پارکینگی همان‌طور که از نامش پیداست برای ورودی پارکینگ‌ها به کار می‌رود. از مزایای مهم این درب‌ها افزایش ایمنی پارکینگ می‌باشد. از طرفی استفاده از این درب‌ها این امکان را فراهم می‌آورد تا بدون نیاز به پیاده شدن از ماشین وارد پارکینگ شده یا از آن خارج شوید.

درب پارکینگ معمولاً به وسیله‌ی جک‌های هیدرولیکی و جک الکترومکانیک باز و بسته می‌شوند. البته گاهی در برخی از این درب‌ها سیستم ریلی پیاده شده که به وسیله‌ی یک موتور عمل می‌کنند. برای باز و بسته کردن این درب‌ها از کنترل از راه دور (ریموت) استفاده می‌شود. در صورت مشترک بودن پارکینگ می‌توان چندین کنترل برای درب اتوماتیک آن داشت. درب‌ برقی پارکینگی  به شکل‌های مختلف یک لنگه و دو لنگه تولید می‌شوند. درب پارکینگ می‌تواند به صورت نرده‌ای و یا هم‌چون انواع دروازه‌های فلزی و معمولی باشد.

درب اتوماتیک پارکینگ، خود به دو نوع کشویی و بازویی تقسیم می‌شود. درب پارکینگی کشویی، ریلی یا سایداسلایدینگ برای پارکینگ‌هایی مناسب است که با کمبود فضا برای باز و بسته شدن درب به‌صورت عمقی مواجه هستند. این درب انواع ریل، قرقره و دیگر یراق‌آلات به یک طرف چهارچوب درب پارکینگ به‌صورت افقی حرکت می‌کند. درب ریلی نیز خود می‌تواند یک‌تکه یا دوتکه باشد.

سیستم درب اتوماتیک بازویی مانند درب‌های قدیم لولایی است با این تفاوت که دستور باز و بسته شدن درب، توسط موتور الکتریکی و از راه دور صادر می‌شود. این درب برای ورودی ویلاها و پارکینگ‌های بزرگ، بهترین گزینه به شمار می‌رود. درصورتی‌که طول چهارچوب درب زیاد باشد باید از درب‌های بازویی دولنگه استفاده کرد. در غیر این صورت، درب تک‌لنگه نیز کفایت می‌کند.

جنس در برقی پارکینگ معمولا از فلز و در برخی موارد از چوب است. به‌منظور خرید آنلاین درب برقی پارکینگ ، وب‌سایت آتی در، متنوع‌ترین درب‌ها با طرح‌های مختلف را پیش روی شما گذاشته است.

comunello-kit-ram-300

جک درب برقی RAM 300

5/5
comunello-kit-ram-300

جک درب برقی RAM 500

5/5

جک برقی لولایی ABACUS 300

5/5

جک برقی لولایی ABACUS 500

5/5

درب‌ های اتوماتیک بیمارستانی در نگاه اول ممکن است با درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای یکسان به نظر برسند. در حقیقت مکانیزم و نحوه‌ی کارکرد این درب‌ها کاملاً شبیه یک‌دیگر است. هدف استفاده از  درب بیمارستان ایجاد شرایطی برای عدم نیاز به استفاده از دست برای باز و بسته کردن درب در هنگام رفت و آمد بین بخش‌های مختلف بیمارستان می‌باشد.

البته این تنها مزیت درب بیمارستانی نیست. در ساخت بدنه‌ی این درب‌ها از سرب استفاده می‌شود. این ماده‌ی اولیه اغلب در بدنه‌ی درب‌های بخش‌های رادیولوژی و بخش‌های دارای اشعه به کار برده می‌شود. این درب‌ها به صورت کشویی، تلسکوپی و تاشو باز و بسته می‌شوند. تعداد لنگه‌های ثابت و متحرک آن‌ها نیز با توجه به فضا و نیاز مورد نظر متغیر است.

سیستم درب اتوماتیک می‌تواند بازویی، کشویی، تلسکوپی، تاشو و غیره باشد اما دلیل تمایز آن با دیگر درب‌های اتوماتیک، جنس آن است. در ساخت این درب از فلزاتی مانند سرب به‌منظور جذب تشعشعات و جلوگیری از پخش شدن آن‌ها در فضا استفاده می‌شود. این درب همچنین به‌واسطه ساخته‌شدن از استیل، ضربه‌پذیر است و به‌راحتی نظافت می‌شود. اتاق‌های آزمایشگاهی و کلین‌روم باید به‌شدت ازنظر شرایط آلودگی، کنترل شوند. به همین دلیل از درب اتوماتیک بیمارستانی برای جداسازی آن‌ها از دیگر فضاها استفاده می‌شود.

بسیاری از بیمارستان‌های تهران و ایران با خرید آنلاین از آتی در، سطح ایمنی و بهداشتی خود را ارتقاء داده‌اند.

کاتالوگ درب اتوماتیک بیمارستانی

یکی دیگر از کاربردهای درب‌ اتوماتیک، استفاده از آن‌ها در کارخانجات، آزمایشگاه‌ها، انبارهای فروشگاه‌های بسیار بزرگ و … می‌باشد. در چنین مواردی از درب اتوماتیک سریع صنعتی استفاده می‌شود. این درب با نام درب صنعتی سریع‌السیر نیز شناخته می‌شود.

از جمله مزایای این درب‌ها پیشگیری از اتلاف انرژی، جلوگیری از ورود حشرات و گرد و غبار و … می‌باشد. سرعت زیاد باز و بسته شدن این نوع درب باعث می‌شود تا درب به مدت زیادی باز نمانده و چیزی وارد محوطه‌ی مورد نظر نشود. همین‌طور این سرعت هماهنگی بیشتری با فضای سریع کاری این اماکن دارد.

جنس بدنه این درب‌ها از نوع خاصی از الیاف می‌باشد که به وسیله رنگی از جنس UPVC تقویت شده و هم‌چنین در آن طلقی با همین جنس استفاده می‌شود. این درب‌ها به صورت فولدآپ یا رول‌آپ و در بالای چارچوب درب به سرعت جمع می‌شوند. سرعت این درب‌ها قابل تنظیم است و از دیگر نکات مهم در خصوص آن‌ها مقاومت‌شان در برابر بادهای شدید می‌باشد.

درب‌های اتوماتیک سکشنال یکی از مدرن‌ترین درب‌ اتوماتیک هستند. این درب‌ها معمولاً در محوطه‌های دارای سقف استفاده می‌شود. چرا که درب بالا رونده در هنگام باز شدن به زیر سقف منتقل می‌شود.
استفاده از درب سکشنال باعث بهره‌مندی از فضای بیشتر، به خصوص در پارکینگ‌ها می‌باشد. فضای مورد نیاز برای باز و بسته شدن درب در انواع درب‌های اتوماتیک یکی از دغدغه‌های مهم می‌باشد. اما استفاده از درب بالارونده این دغدغه را برطرف کرده و افراد می‌توانند از همه‌ی محوطه‌ی پارکینگ بیشترین بهره را ببرند.

این درب‌ها نیز به صورت اتوماتیک و به وسیله‌ی ریموت باز و بسته می‌شوند. جنس بدنه این درب‌ها متنوع است و حتی انواع شیشه‌ای آن نیز وجود دارند.

کاتالوگ درب اتوماتیک بالارونده

درب‌های کرکره‌ای از دیرباز کاربردهای فراوانی داشته‌اند. این نوع درب‌ها در گذشته اغلب برای ورودی مغازه‌ها و فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفتند. امروزه اما انواع درب‌ اتوماتیک کرکره‌ ای در مغازه‌ ها و هم‌چنین پارکینگ‌ ها به کار می‌روند.

درب کرکره اتوماتیک از جنس‌های مختلفی نظیر فولاد، آلومینیوم، گالوانیزه فابریک و حتی برخی مواد اولیه شفاف ساخته می‌شود. این نوع درب در ابعاد مختلفی طراحی و تولید می‌شود. درب‌ برقی کرکره‌ای نیز به وسیله‌ی ریموت باز و بسته می‌شوند. امنیت این نوع درب‌ها نسبت به درب‌های کرکره‌ای معمولی بسیار بیشتر است.

کاتالوگ کرکره اتوماتیک

از دیگر ویژگی‌های درب‌های کرکره‌ای زیبایی و تنوع رنگ آن‌هاست.

از مزیت‌های کرکره برقی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • این نوع درب‌ها به‌راحتی قابل شستشو هستند.
 • از تنوع رنگ‌های مختلف برای کرکره‌های اتوماتیک برخوردار بوده و می‌توان برای طراحی دکوراسیون فروشگاه‌ها از رنگ متناسب با هارمونی رنگ موجود در محل نصب از آنها استفاده نمود.
 • با هر نوع شرایط آب‌وهوایی مختلف و متفاوت سازگاری دارد.
 • به‌راحتی می‌توان جهت باز و بسته نمودن آنها از ریموت کنترل‌های برقی استفاده نمود.

قیمت و خرید درب اتوماتیک

افرادی که به‌عنوان مشتری اقدام به خرید درب اتوماتیک می‌کنند، قبل از خرید نیاز به یک راهنما در این زمینه دارند.

راهنمای خرید درب اتوماتیک به شرح زیر است:

شما به‌عنوان مشتری در ابتدا باید دقت لازم را در خرید درب برقی در نظر داشته باشید.

در مرحله اول مشخص نمایید که نوع درب برقی که می‌خواهید خریداری نمایید قرار است در چه مکانی نصب شود؟

درب برقی طراحی شده در مکان‌ های مختلف مانند درب پارکینگ، درب فروشگاه، درب ادارات و سازمان‌ها دارای ساختارهای متفاوتی هستند، بنابراین مکان نصب درب‌  اتوماتیک تعیین‌کننده نوع آن‌ها در هنگام خرید است.

باتوجه‌به متفاوت بودن ساختار درب های اتوماتیک، هنگام خرید این نوع درب‌ها، انتخاب‌های گوناگون و متنوعی در دسترس مشتریان قرار دارد.

مشتری برای خرید درب اتوماتیک، بیشترین تنوع را در مدل‌های درب اتوماتیک شیشه‌ای خواهید یافت.

کیفیت درب الکترونیکی بستگی به موتور الکترومکانیکی و برد الکتریکی فرمان درب برقی دارد.

خرید و سفارش انواع و مدل‌ های درب برقی می‌تواند به دو صورت زیر انجام شود:

 • مشتری می‌تواند به‌صورت حضوری به شرکت‌های ارائه‌دهنده این محصولات مراجعه نمایید.
 • مشتری می‌تواند از طریق ثبت سفارش خود در وب‌سایت شرکت‌های ارائه‌دهنده این محصولات به‌صورت آنلاین اقدام به خرید نماید.

نمونه پروژه های اجرا شده انواع درب برقی | آتی دُر

اهمیت استفاده از درب‌ اتوماتیک

با توجه به مزیت‌های مختلفی که درب اتومات دارند، می‌توان به اهمیت استفاده از آن‌ها پی برد. اهمیت درب‌ اتوماتیک برای داشتن یک معماری مدرن در اغلب ساختمان‌های امروزی قابل توجه است. این درب‌ها ظاهری بسیار مدرن به ساختمان‌ها می‌دهند. اما علاوه بر ظاهر این درب‌ها مزایای مهم و کارآمدی دارند. استفاده از درب اتومات دیگر یک انتخاب نیست و یک امر لازم است. در ادامه مهم‌ترین مزایای این درب‌ها را مرور می‌کنیم.

صرفه‌جویی با استفاده از درب‌ های اتوماتیک

از جمله این مزیت‌ها که در بخش‌های مختلف مقاله به آن اشاره کردیم می‌توان مقوله صرفه‌جویی در مصرف انرژی را بیان کرد. اما چطور درب اتوماتیک ما را به این هدف می‌رسانند؟ مسئله‌ای که باعث هدر رفتن انرژی در فصل‌های گرم می‌شود، بیرون رفتن برودت تامین شده توسط سیستم سرمایشی (کولر و …) از راه درب است. در فصل سرد این مسئله معکوس بوده و گرمای تولید شده توسط سیستم‌های حرارتی از منافذ و درب و پنجره‌های باز بیرون می‌رود. در هنگام عبور و مرور افراد و باز ماندن گاه و بی‌گاه درب، این مسئله بیشتر اتفاق می‌افتد. اما درب برقی اتوماتیک این مشکل را برطرف کرده‌اند.

امنیت بیشتر با درب اتوماتیک

یکی از مزایای بسیار مهم درب های اتوماتیک، امنیت بیشتر آن‌ها نسبت به درب‌های معمولی می‌باشد. چه در هنگام استفاده از این درب‌ها در مغازه یا پارکینگ یا ورودی ساختمان، این درب‌ها در فراهم آوردن امنیت بیشتر و پیشگیری از ورودهای غیرمجاز نقش مهمی ایفا می‌کنند. چرا که درب الکترونیکی سخت‌تر از درب‌های معمولی به صورت دستی باز می‌شوند.

حفظ بهداشت با درب اتوماتیک بیمارستانی

از طرفی اشاره کردیم که در برخی مواقع استفاده نکردن از دست برای باز کردن درب بسیار مهم است. این نکته به‌ویژه در درب اتوماتیک بیمارستانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. هم‌چنین در محیط‌های بسته‌ای که جلوگیری از ورود گرد و غبار و حشرات به محیط مورد نظر مهم است، استفاده از درب اتوماتیک بسیار راه‌گشاست.

فروش درب اتوماتیک

آیا اطلاع دارید کدام نمونه از مدل‌های درب برقی می‌تواند برای درب ورودی پارکینگ‌ها و همچنین درب الکترونیکی منازل مفید و مناسب باشد؟

امروزه باتوجه‌به افزایش استفاده از درب‌ برقی اتوماتیک جهت پاسخ به نیاز جامعه و تقاضای مشتریان، انواع متنوع و گوناگونی از درب‌ برقی تولید و به بازار عرضه شده است.

فروش درب‌ اتوماتیک “online sale automatic doors توسط شرکت‌ آتی در به ‌صورت حضوری یا از طریق ثبت سفارش به‌صورت آنلاین در وب‌سایت این شرکت‌ها انجام می‌شود.

برای درخواست مشاوره در مورد محصولات آتی در با ما در ارتباط باشید.

ارائه محصولات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان، همواره سرلوحه کلیه اقدامات و فعالیت های  آتی دُر است. برای کسب اطلاعات فنی و اطلاع از قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید.

درب اتوماتیک شیشه ای کرو

فروش درب برقی تهران

درب برقی اتوماتیک در واقع نوعی درب پیشرفته و مدرن است که به‌وسیله نیروی برق، بدون دخالت نیروی انسانی و با استفاده از نصب حسگرهای حرکتی بر روی آن‌ها یا از طریق ریموت‌های برقی باز و بسته می‌شود.

درب‌های برقی اتوماتیک این قابلیت را دارند تا در جهات مختلفی حرکت کرده و اقدام به باز و بسته شدن کنند، باتوجه‌به این قابلیت، درب الکترونیکی در انواع مدل‌های گوناگون تولید و به بازار عرضه می‌شود.

درب برقی در مجهز بودن به موتور برقی مخصوص باهم یکسان هستند و تفاوت آن‌ها مربوط به نوع مواد و متریال به کار برده شده در ساخت این درب‌ها است.

به‌طوری‌که می‌توان گفت قطعات استفاده شده در تولید درب‌ شیشه‌ای با قطعات کرکره برقی تفاوت دارد.

درب الکترونیکی در واقع درب‌های مدرنی هستند که تقریباً در اغلب مکان‌ها از جمله منازل، ادارات، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، هتل‌ها و … استفاده می‌شوند.

مزایای درب برقی اتوماتیک

با توجه به پیشرفت تکنولوژی‌های به‌روز دنیا در تولید درب‌ برقی، استفاده از این نوع درب‌ها به دلیل مزایای آنها روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند.

مزایای درب برقی اتوماتیک به‌صورت زیر است:

 • استفاده از درب‌ برقی اتوماتیک برای افراد آسان و راحت است.
 • درب‌ برقی باعث ایجاد محیطی امن و راحت برای افراد می‌شوند.
 • باتوجه‌به تنوع رنگ، جنس، مدل و طرح‌های گوناگون در تولید این درب‌ها، مشتریان در هنگام خرید با انتخاب‌های بیشتری روبه‌رو هستند.
 • استفاده از درب برقی در مکان‌هایی از قبیل فضاهای مسکونی و تجاری علاوه بر ظاهر زیبا، باعث افزایش اعتبار این مکان‌ها می‌شوند.
 • درب اتوماتیک برقی در برابر سایش و گرما از مقاومت بالایی برخوردار است.
 • هزینه نگهداری و  تعمیر درب‌ برقی پایین است.
 • نصب درب های اتوماتیک در اماکن پرتردد از ورود آلاینده‌ها به محیط جلوگیری کرده و دما را در این مکان‌ها کنترل می‌کند.
 • برای افزایش کیفیت این محصولات علاوه بر به‌کاربردن طراحی نوین و به‌روز دنیا، از مواد اولیه مرغوب در ساخت آن‌ها استفاده شده است.
 • این نوع درب‌ها بر اساس اندازه موردنیاز مشتری تولید و ساخته شده و در مکان موردنظر نصب می‌شود.

مناسب ترین درب اتوماتیک برای ما کدام است؟

یک سوال مهم که ممکن است برای افراد پیش آید این است که کدام درب اتومات برای ما مناسب تر است؟

برای پاسخ به این سوال می‌بایست به یک سری از عواملی که می‌تواند بر انتخاب شما تاثیر داشته باشد دقت و توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید به درستی درب مناسب ساختمان خود را پیدا کنید به همین خاطر برای فراهم کردن راحتی شما عزیزان چند مورد مهم جهت انتخاب مناسب تر در ادامه ارائه خواهد شد.

موارد قابل توجه برای یافتن درب اتوماتیک مناسب به شرح زیر می‌باشد:

 • محل مورد نظر برای نصب: اولین و مهم ترین مورد محل نصب است زیرا نوع درب می‌تواند با توجه به محل نصب مانند ساختمان تجاری، اداری، بیمارستان، فرودگاه و… متفاوت باشد به همین خاطر بهتر است قبل از خرید محل مورد نظر خود را برای نصب درب برقی مشخص کنید.
 • میزان تردد: اگر در محلی میزان تردد افراد بسیار زیاد است می‌بایست از مدل‌های کشویی، تاشو و همچنین گردان استفاده کنید اما اگر میزان تردد کم است امکان استفاده از مدل‌های دیگر نیز برای شما وجود دارد.
 • اندازه دهانه ورودی: گفتنی است که اگر اندازه دهانه ورودی کوچک باشد می‌بایست از مدل‌های اتوبوسی و همچنین لولایی استفاده شود تا بتوانید از دهانه ورودی بیشترین استفاده را داشته باشید و تردد افراد را دچار مشکل نکنید.

انواع سنسور ( چشمی ) برای درب اتوماتیک

جالب است بدانید که میزان تردد می‌تواند بر روی نوع چشمی به کار رفته در درب اتوماتیک تاثیر داشته باشد این موضوع باعث شده که شرکت آتی در چند نمونه از بهترین سنسورها را با توجه به محل نصب به مشتریان خود عرضه کند.

انواع سنسور ( چشمی ) عبارت اند از:

 • سنسور مادون قرمز اکتیو در اتوماتیک

در این سنسور از مکانیسم مادون قرمز استفاده شده که با نزدیک شدن افراد و یا اجسام باعث شکست نور مادون قرمز و در نتیجه فرستادن سیگنال به سنسور و باز شدن درب‌های اتوماتیک می شود.

 • سنسور مادون قرمز پسیو

سنسور مادون قرمز پسیو عملکردی شبیه به مدل قبل دارد با این تفاوت که در مدل پسیو از سیستم حرارتی نیز برای باز و بسته شدن درب به طور اتوماتیک کمک گرفته می‌شود.

سنسور-درب-اتوماتیک-300x300
 • سنسور مایکروویو در اتوماتیک

سنسور مایکروویو به وسیله فرستنده امواجی با طور موج بیشتر از یک گیگاهرتز به در محیط اطراف خود پخش می کند و هرگاه جسم یا فردی در معرض این امواج قرار بگیرد به علت ایجاد تغییرات در طول موج سنسور دستور باز شدن درب را می دهد.

سنسور-مایکروویو-درب-اتوماتیک-300x300

تاریخچه درب اتوماتیک

اگر تمایل به دانستن تاریخچه در اتوماتیک در جهان و همچنین ایران را دارید باید بدانید که چیزی در حدود 2000 سال پیش ریاضی دانی به نام هارون اسکندریه در یونان به وسیله آب و آتش توانست نخستین و اولین درب باز شونده به صورت اتوماتیک را اختراع کند، پس از آن با صورت گرفتن پیشرفت‌های تکنولوژی در حدود 65 سال پیش یک زوج آمریکایی به کمک یکدیگر توانستند مدل جدیدتری از این گونه درب‌ها را طراحی کنند و به تولید انبوه برسانند.

در ایران نیز تقریبا از سال 1370 استفاده از در اتوماتیک در مکان‌های تجاری رونق گرفت و از آن پس با گذر زمان استفاده و کاربرد این نوع درب گسترش پیدا کرد و شرکت‌های عرضه کننده ای مانند آتی در با استفاده از دانش بالا و به کارگیری فناوری های روز دنیا در عرضه و ساخت انواع درب‌های اتوماتیک باکیفیت به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده اند.

آتی در با دارا بودن بیش از 18 سال تجربه در زمینه انواع درب اتوماتیک و همچنین یراق آلات مربوط به آن به طور تخصیصی به مشتریان خود خدمت نموده است و تمامی تمرکز خود را بر روی بهبود کیفیت و رضایت مشتریان خود قرار داده.

به کدام یک از شرکت های اجرا کننده درب برقی اتوماتیک اعتماد کنیم؟

سوال مهم این است که یک شرکت اجرا کننده درب برقی اتوماتیک باید دارای چه خصوصیاتی باشد که مشتریان بتوانند به آن اعتماد کنند؟

پاسخ آن در درون ذکر چند مورد از خصوصیات لازم و ضروری برای هر شرکت اجرا کننده می‌باشد که می‌بایست به آن توجه نمایید، این خصوصیات به شرح زیر است:

 • داشتن سابقه کاری درخشان: داشتن سابقه کاری درخشان می‌تواند به ما کمک کند که به آن شرکت اجرایی اعتماد کنیم زیرا شرکت‌های با تجربه همواره در صدد بهبود فعالیت و محصولات تولیدی خود هستند تا نظر مشتریان را جلب نمایند.
 • ارائه انواع خدمات تخصصی: یک شرکت قابل اعتماد توانایی ارائه انواع خدمات تخصصی در رابطه با درب برقی اتوماتیک را دارد و می‌تواند تمامی مشکلات شما را در این زمینه حل کند.
 • ارتباط سریع و راحت با کارشناسان: اگر یک شرکت هیچ راه ارتباطی بین مشتریان و کارشناسان خود در نظر نگیرد، به هیچ عنوان شرکت قابل اعتمادی نخواهد بود بنابراین از مراجعه به این شرکت های غیر قابل اعتماد اجتناب کنید.

شرکت آتی در با در نظر گرفتن راه ارتباطی، ارائه انواع خدمات مربوط به درب اتوماتیک و داشتن سابقه درخشان یکی از شرکت‌های اجرایی قابل اعتماد در بین افراد به شمار می آید.

اصالت درب اتوماتیک را چگونه تشخیص دهیم؟

تشخیص اصالت در اتوماتیک کار چندان راحتی نمی‌باشد زیرا برای این که بتوانید به طور تخصصی آن را ارزیابی کنید می‌بایست حتما در این زمینه دارای تخصص لازم باشید اما نگران نباشید زیرا راه هایی نیز برای افراد فاقد تخصص وجود دارد که به وسیله آن می‌توانید به راحتی اصالت این درب‌ها را تشخیص دهید.

این راه‌های تشخیص به صورت زیر است:

 1. توجه به شرکت تولید کننده.
 2. ارائه و یا عدم ارائه خدمات پس از فروش.
 3. میزان رضایت سایر خریداران.
 4. استانداردهای رعایت شده در ساخت درب‌ برقی.
 5. امکان تعمیر آسان در صورت خرابی و…

بنابراین با توجه به موارد گفته شده تا حد زیادی می توانید از اصالت درب‌ برقی اطمینان حاصل کنید.

مشاوره خرید درب اتوماتیک

همانطور که در بالا اشاره کردیم قبل از خرید درب اتوماتیک بهتر است که هدف خود را از استفاده این نوع درب مشخص کنید و متناسب با آن هدف یکی مدل مناسب از انواع درب‌های اتوماتیک را انتخاب نمایید اما اگر در امر انتخاب و خرید دچار ابهام و تردید شده اید و نمی دانید باید کدام نوع درب برای ساختمان خود استفاده کنید، تنها اقدامی که باید انجام دهید مشورت کردن با افراد با تجربه در این حوزه می‌باشد اما مشکل بیشتر افراد این است که نمی‌توانند به این افراد متخصص برای مشورت دسترسی داشته باشند به همین منظور شرکت آتی در برای حل این مشکل و فراهم کردن راحتی بیشتر خریداران خود یک راه حل مناسب و خوب را ارائه کرده است از این پس خریداران در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام می‌توانند به سایت این شرکت به صورت اینترنتی مراجعه کنند و از این طریق با مشاوران مجرب در این زمینه گفت و گو نمایند تا به این وسیله تمامی ابهامات آنها برطرف شده و جواب همه سوالات خود را دریافت کنند، این راه حل بسیار به خرید بهتر افراد کمک می کند.

بنابراین در صورت نیاز به مشاوره در خصوص خرید درب اتوماتیک کافیست به سایت شرکت آتی در سر بزنید.

برای درخواست مشاوره در مورد محصولات آتی در با ما در ارتباط باشید.

ارائه محصولات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان، همواره سرلوحه کلیه اقدامات و فعالیت های  آتی دُر است. برای کسب اطلاعات فنی و اطلاع از قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید.

درب اتوماتیک شیشه ای کرو

سوالات متداول:

 • کدام درب اتوماتیک برای ما مناسب تر است؟

قبل از اینکه تصمیم به خرید درب اتوماتیک بکنید ، بهتر است با کارشناسان مشورت گرفته و پیشنهادات آنها را بررسی نمایید. 

میزان تردد، محل نصب درب اتوماتیک ، اندازه دهانه ورودی ، گارانتی و اصالت کالا تاثیر زیادی بر انتخاب شما خواهد داشت.

 • به کدام یک از شرکت های اجرا کننده درب اتوماتیک اعتماد کنیم؟

پیشنهاد می شود قبل از خرید محصولات، سابقه و رزومه کاری شرکت را بررسی نمایید. تعهد کاری و اخلاقی  و ارائه اجناس با کیفیت می بایست از وظایف سازمانی شرکت باشد و همچنین توانایی اجرا و نصب انواع درب های اتوماتیک نیاز به تجربه و دانش فنی دارد. شما می توانید برای دریافت کاتالوگ و روزمه، با همکاران ما در بخش فروش در ارتباط باشید.

 • بازدید و کارشناسی فنی

قبل از سفارش گذاری محصولات درب اتوماتیک حتما نکات فنی را می بایست در نظر بگیرید. بعد از تماس شما با شرکت ،کارشناسان ما در مجموعه آتی در  برای بازدید از محل پروژه در زمان مقرر اعزام می شوند و می توانید ابهامات فنی پروژه را با آنها در میان بگذارید. 

 • زمان مورد نیاز برای نصب درب های اتوماتیک چقدر است؟

زمان مورد نیاز برای نصب درب اتوماتیک با توجه به این که چه کسی آن را نصب می‌کند، می‌تواند از یک روز تا دو هفته متغیر باشد زیرا هر گاه شخص غیر متخصص اقدام به نصب این گونه از درب‌ها نماید به دلیل آن که مهارت و تجربه کافی در این زمینه را در اختیار ندارد ممکن است یک هفته و یا بیشتر کار نصب آن به طول بیانجامد و حتی در بیشتر مواقع مراحل نصب با موفقیت انجام نخواهد، برای حل این مشکلات شرکت آتی در توانسته مهندسان و نصابان با تجربه را در این زمینه آموزش داده و خریداران به راحتی با مراجعه به سایت معتبر این شرکت در صورت نیاز می‌توانند درخواست نصب درب اتوماتیک مورد نظر خود را با ثبت نشانی خود اعلام کنند تا این نصابان در کوتاه ترین زمان ممکن و با رعایت تمام نکات فنی و ایمنی این درب‌های اتوماتیک را به صورت حرفه ای نصب کنند.

 • هزینه و قیمت درب اتوماتیک

طبیعی است که قبل از خرید درب اتوماتیک، خریداران تمایل به آگاهی از قیمت آن داشته باشند زیرا همانطور که همه میدانند قیمت یکی از عوامل بسیار موثر و تاثیرگذار بر خرید محصول به شمار می‌آید. شما می توانید بصورت آنلاین در سایت و یا تماس با شرکت قیمت محصولات را استعلام نمایید.

عوامل مختلفی وجود دارد که می‌تواند بر قیمت درب اتوماتیک تأثیرگذار باشد. در زیر مواردی را مطرح می‌کنیم که قیمت درب‌های اتوماتیک برقی را تعیین می‌کنند:

 • نوع قطعات الکترونیکی و مکانیکی استفاده شده در تولید درب اتوماتیک
 • اجزای سازنده درب اتوماتیک از قبیل چشمی درب خودکار، قفل برقی، باتری، منبع تغذیه یا استابلایزر، مرکز کنترل. در صورت نصب هر یک از این اجزا بر روی درب اتوماتیک، قیمت آن متفاوت خواهد بود.
 • اندازه، ابعاد و وزن درب اتوماتیک
 • مکان یا محل نصب درب اتوماتیک می‌تواند بر تعیین قیمت آن تأثیرگذار باشد. قیمت درب اتوماتیک برای مکان‌های مختلف مانند مکان‌های تجاری، مسکونی یا اداری متفاوت است.
 • نوع درب اتوماتیک. به‌عنوان‌مثال در تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای مواردی مانند نوع شیشه، عرض، ابعاد، ارتفاع کار، سیستم دارای فریم و لوازم جانبی تأثیرگذار خواهد بود.
 • نوع تیغه‌های استفاده شده در درب اتوماتیک که این تیغه‌ها می‌توانند از نوع تیغه‌های آلومینیومی، گالوانیزه، فولادی، پلی‌کربنات، فومدار، رول گیتر باشد.

سرویس و خدمات تخصصی آتی دُر

74 دیدگاه

  • سلام بله انواع درب اتوماتیک نصب می شود برای ازتباط با ما با شماره 02188808111 تماس بگیرید.
  • سلام برای خرید درب اتوماتیک و ثبت سفارش لطفا با کارشناسان فروش به شماره 02188808111 در ارتباط باشید.
 1. سلام ما قبل از خرید درب اتوماتیک از کارشناسان آتی در کمک گرفتیم و بنظرم بهترین انتخاب برای درب مغازه داشته باشیم . از تیم اجرایی و مجموعه آتی در سپاسگزاریم 🙏🏻
  • بستگی به نوع مدل انتخابی درب اتوماتیک دارد، اما با توجه به تکنولوژی به روز مصرف برق مصرفی نسبت به مدل های قدیمی کاهش یافته است.
  • سلام برای خرید درب اتوماتیک و انتخاب آن ( کیفیت ساخت ، طول عمر محصول ، سابقه شرکت ، تکنسین های نصب ،گارانتی و رزومه ) می تواند موثر باشه . ما در آتی دُر سعی کردیم همه موارد داشته باشیم.
  • سلام فریم درب اتوماتیک معمولا از پروفیل آلومینیوم یا گالوانیزه استفاده می شود. بصورت کلی از پروفیل آلومینوم برای درب برقی استفاده می شود.
  • اگر سیستم های هوشمند متصل به درب اتوماتیک کنیم میتوانیم از اپلیکیشن برای کنترل درب استفاده کنیم.
 2. محتویات ساییتتون خیلی خوب بود واقعا تو اینکار خبره و کارآزموده هستید خسته نباشید و موفق باشید
  • راهکار هایی از جمله نصب قفل و حفاظ برای درب اتوماتیک در نظر گرفته شده اما برای افزایش امنیت بهتر است، نسبت به شرایط محیطی راهکار ارائه شود.
 3. انتخاب درب اتوماتیک برای منازل هم انواع مختلفی دارند؟ از لحاظ زیبایی مدنظرمه
 4. انواع درب اتوماتیکی که برای درب پارکینگمون بتونیم استفاده کنیم چه مدلایی هست ؟
  • سلام برای نصب انواع درب اتوماتیک در طلافروشی ها بهتر است از شیشه ضد گلوله و کرکره برقی پلی کربنات استفاده کنید. موارد دیگر مانند رسیور و تابلو فرمان و کد دهی ریموت ها با رعایت اصول امنیتی باید انجام بشه.
 5. امکان داره که درب اتوماتیک طوری برنامه ریزی بشه که تو یه ساعت مشخصی قابلیت باز و بسته شدن برای اشخاص وجود نداشته باشه ؟
 6. وقتی باتری ریموت درب اتوماتیک تموم بشه و دیگه کار نکنه از کجا باید براش باتری تهیه کنیم ؟
  • در واقع تابلو فرمان و یا رسیور گیرنده درب اتوماتیک فرمان گیرنده برای باز و بسته شدن درب اتوماتیک استفاده می شود.
  • سلام بله با توجه به نوع سیستم انتخابی مصرف انرژی درب های اتوماتیک برقی متفاوت است
  • سلام ما برای تمامی مشتریان احترام قابل هستیم و همه محصولات که از ما و نمایندگان ما خرید می کنید دارای گارانتی می باشند.
 7. اگه ریموت درب از کار بیفته و باتریش تموم بشه از کجا میتونیم باتری تهیه کنیم ؟
 8. همونطور که تو توضیحاتتون نوشتید ارتباط سریع و راحت با شما و همین طور داشتن سابقه کاری خوب باعث شده که ما مدت هاست برای خرید درب اتوماتیک فقط به شما اعتماد کردیم و جواب اعتمادمون رو هم ازتون گرفتیم صمیمانه تشکر ویژه از آتی در
  • سلام خیلی خوشحالیم که رضایت شما توانستیم به دست بیاوریم و تمام تلاشمان برای بهبود کیفیت و رضایت مشتریان انجام خواهیم داد.
 9. باتوجه به انواع مختلفی که درب شیشه ای اتوماتیک دارند بنظرتون برای دربی که از حالت استاندارد یک مقداری کوچیکتر هست درب نیم دایره خوب میشه ؟
  • برای مشاوره و خرید درب برقی شیشه ای با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید تا از محل پروژه بازدید نمایند.
 10. سلام باتوجه به اینکه درب اتوماتیک با برق کار میکنه وقتی برق قطع میشه چطور میشه ازش استفاده کرد ؟
  • درب اتوماتیک دارای کلید خلاص کن و یا باتری بک آپ می باشد که در صورت قطعی برق مشکلی برای تردد وجود ندارد.
 11. درب اتوماتیک که انتخاب میکنیم مهم هست که برای چه مکانی میخوایم یا نه همه با یه آپشن ارائه میشن ؟
  • قبل تهیه ، کارشناسان ما به شما مشاوره فنی خواهند داد که طبق نیاز شما خرید درب اتوماتیک صورت بگیرد.
 12. خرید درب اتوماتیک همراه با ضمانت نامه یک خرید مطمئن از آتی در خواهدبود
 13. واقعا خرید درب اتوماتیک و جایگزین کردنش به جای درب های قدیمی خیلی خوبه دیگه نیاز نیست هربار درب پارکینگ رو باز و بسته کنیم
 14. من فکر میکنم شرکت شما مجری بهترین درب اتوماتیک تهران هست موفق باشید
 15. شما بهترین محصولات درب اتوماتیک تهران رو دارید سپاس از شرکت خوبتون
 16. بهترین درب اتوماتیک در بی که حتما ضمانت نامه داشته باشه بنظر من و از شرکتی که خریداری میشه بعد از خرید هم پشتیبانی بکنن از محصولاتشون
 17. سلام وقت بخیر خواستم از همکاری خدماتتون تشکر ویژه کنم ما برای هتلمون از خدمات شما استفاده کردیم و خیلی راضی هستیم ممنون از خدمات بالاتون
 18. سلام اگر در هنگام سفارش درب اتوماتیک با کارشناسان مشورت بگیرید و اصول نصب رعایت احتمال خرابی بسیار پایین می آید. هزینه درب اتوماتیک عموما بالا نیست مگر اینکه اپراتور از کار افتاده باشد.
 19. سلام و حسته نباشید من سفارش برای اتومات کردن درب منزل داشتم و از خدمات درب اتوماتیک شرکت شما خیلی راضی بودم.
 20. سلام و حسته نباشید من سفارش برای اتومات کردن درب منزل داشتم و از خدمات درب اتومات شرکت شما خیلی راضی بودم.
 21. درب اتوماتیک خریداری شده از شرکت شما با کیفیت ترین بود خیلی ممنون از خدمات عالیتون
 22. سلام خداقوت متاسفانه پدر من روی ویلچر میشینن و توانایی باز و بسته کردن درب رو ندارن ما از شما درب تهیه کردیم و حالا دیگه برای رفت و آمدش اصلا مشکلی نداره ممنون از صداقتتون موفق باشید
 23. خدماتتون بسیار عالی هستند ما از شرکت شما درب شیشه ای اتوماتیک تهیه کردیم و هیچگونه سروصدایی ایجاد نمیکنه این گزینه برای ما خیلی اهمیت داشت خیلی ممنونم از عوامل آتی در
 24. سلام خسته نباشید اگه برق قطع بشه درب اتوماتیک چطور کار میکنن؟؟ ما تو یه منطقه شلوغ هستم که معمولا تو هفته مشکل قطعی برق داریم راه حلی براش هست؟ ممنون از خدماتتون
  • سلام با توجه به کم مصرف بودن سیستم ها و برق 24 ولت می توان باتری پشتیبان در نظر گرفت که در صورت قطع برق درب اتوماتیک کار کند. بغیر از این صورت در باید خلاص شود و به صورت دستی حرکت کنند.
 25. امکان تغییر اندازه برای درب کشویی وجود داره ؟؟ برای درب هایی که از حالت استاندارد یه مقداری کوچیکتر هستند
  • سلام . پیشنهاد میدهیم با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید و پس از بازدید محل پروژه ، درب اتوماتیک خود را انتخاب کنید.
 26. البته که با وجود بیماری کرونا درب اتوماتیک خیلی خیلی کاراییش بیشتر به چشم میاد که مردم نخوان برای باز و بسته کردن درب ها به دستگیره دست بزنند
 27. سلام خسته نباشید شرکت شما طرح یا لوگو روی کرکره برقی ها چاپ میکنید یا خیر ؟؟
  • بله هر طرح و مدلی که مد نظر دارید می توانید بر روی کرکره برقی چاپ نمایید.
 28. سلام وقت بخیر یکی از مزیت های اصلی که درب اتوماتیک دارند و شرکت ما ازشون استفاده کرده صرفه جویی در مصرف انرژی هست که به همین خاطر من این مدل رو پیشنهاد میدم
  • با سلام امروزه اکثر سیستم های درب اتوماتیک با برق مصرفی 24ولت کار می کنند به همین خاطر دغدغه ای برای مصرف بیش از اندازه نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی