آتی در

روشی مُدرن برای خرید

 

توسعه اینترنت و فضای مجازی راهی جدید برای تعامل بهتر و ارتباط موثر بین شرکت ها و کاربران شده است. با گسترش روز به روز اینترنت باعث شده اطمینان بیشتر به فروشگاه های اینترنتی بیشتر شود. 

امروزه که جوامع بی سرعت در مسیر پیشرفت و صنعتی شدن گام بر می دارند بالطبع روش های قبلی در براوردن نیازها و تقاضا های افراد جامعه امروزی ناکارامد می باشد. بنابراین نیاز به راه حل های نوین و جدیدتر برای رفع آن بیش از پیش احساس می شود. 

یکی از مهمترین آنها امر انتخاب در خرید کالا می باشد که با توجه به مشغله های متعدد و بسیارِ انسان امروزی و همچنین تعدد و تنوع محصولات و عرضه کنندگان کالا بسیار وقت گیر می باشد در نتیجه اولویت خود را از دست داده است. 

از این روروش های مدرن تر و هوشمندانه تر که حق انتخاب بیشتر و بهتر و با کیفیت بالاتری را به مشتری عرضه کند بیش از پیش احساس می شود. به همین دلیل سرویس های اینترنتی و فروشگاه های مجازی با نیاز کاربران هماهنگ تر می باشدو تعداد استفاده کنندگان هر روزه رو به فزونی می باشد.

آتی در
آتـی دُر 

شرکت آریاتوتم (آتی در) با بـیـــش از 18 سـال ســـابـقه در بـــازار درب هـــای اتومـاتیک و یراق آلات از پیشـتازان این صنعــت می باشد.

رویکرد تخصصی به ایـن مقــوله و بکارگیری هوشمـندانه آخرین تکنـــولوژی روز دنیــا، از جــــــملـه مهمترین سیاست های شرکت آریاتوتم می باشد.

همواره یکی از اولویت های شرکت  آتی دُر ، تولید و ارائه محتوای تخصصی مورد نیاز کاربران با استاندارد های به روز دنیا می باشد که توانایی مقایسه و تسهیل در انتخاب محصولات را داشته باشند.

یکی از بالاترین اولویت های شرکت طراحی و مهندسی آریاتوتم (آتی دُر) ارائه محصولات با کیفیت با گارانتی معتبر می باشد. یکی از علل موفقیت در طی این سال ها پشتیبانی قوی و علمی می باشد که سبب گشته اعتماد و اطمینان  مشتریان را حاصل شود و همواره مارا در طی این سال ها  حمایت و همراهی کنند.

آتی دُر همواره با همکاری نزدیک شرکت های خارجی و تولید کنندگان داخلی تلاش می کند محصولاتی در زمینه  اُپراتور درب های اتوماتیک و یراق آلات ارائه کند و نیاز های مشتریان را بصورت تخصصی برطرف نماید.

ارائه قیمت های رقابتی و مناسب همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت های آتی دُر می باشد.  

خدمات ما

درب های اتوماتیک
کرکره برقی
کرکره برقی
ساخت درب ریلی
ساخت درب ریلی
درب سریع صنعتی
درب سریع صنعتی
سکشنال
درب بالارونده سکشنال
جک برقی پارکینگ
جک برقی پارکینگ
راهبند برقی
راهبند برقی
درب ضد حریق
درب ضد حریق
آرام بند
آرام بند
دستگیره درب ضد حریق
دستگیره درب ضد حریق
یراق آلات پارکینگی
یراق آلات پارکینگی
یراق آلاتدرب چوبی
یراق آلات درب چوبی
سرویس تعمیرات
سرویس تعمیرات

همکاری ما با شرکت های ساختمانی و مهندسین مشاورر

مشتریان ما

چرا ما را انتخاب می کنند؟

در آتی دُر، ما به ارائه محصولات با کیفیت بالا و راه‌کارهای خلاقانه متعهد هستیم که به شما کمک کنیم تا به محصولات و خدمات در استاندارد های جهانی دست یابید. تیم متخصص ما با درک عمیقی از نیازهای شما، خدمات شخصی‌سازی‌شده‌ای را تضمین می‌کند که نه تنها انتظارات شما را برآورده می‌سازد، بلکه آن‌ها را فراتر می‌برد. اعتماد شما، سرمایه‌ای است که ما با ارائه پشتیبانی بی‌وقفه و مشاوره تخصصی قدردانی می‌کنیم. با انتخاب آتی دُر ، شما نه تنها یک سرویس، بلکه یک شریک قابل اعتماد در راه موفقیت خود انتخاب می‌کنید.

منو اصلی