فروش انواع بهترین کرکره برقی پارکینگی

به طور کلی کرکره برقی پارکینگ زمینه مناسبی را برای ورود و خروج افراد و خودروها فراهم می‌سازد. علاوه بر این با افزایش امنیت محیط از ورود افراد ناشناس جلوگیری می‌نماید. با توجه به بررسی‌های به عمل آمده می‌توان گفت امنیت کرکره برقی پارکینگ نسبت به سایر درب‌ ها بیشتر است. زیرا مدت زمانی که کرکره برقی پارکینگ باز و بسته می‌شود، به نسبت کمتر از درب‌های اتوماتیک بازویی و معمولی است. به همین دلیل احتمال ورود افراد ناشناس به حداقل رسیده و امنیت محیط به نسبت افزایش می‌یابد. علاوه بر این طول عمر موتورهای چرخشی بیشتر از موتورهای بازویی الکتریکی است. از این رو کرکره برقی پارکینگ کمتر دچار خرابی یا مشکل می‌شود. امروزه از کرکره برقی پارکینگ در اکثر ساختمان‌ها، مجتمع‌ها، فروشگاه‌ها، پاساژها، ادارات و بانک‌ها استفاده می‌شود. از همه مهم‌تر اینکه قیمت درب کرکره‌ای پارکینگ به نسبت کمتر از درب‌های آهنی (اتوماتیک و معمولی) است. با بررسی قیمت انواع کرکره برقی به این نتیجه خواهید رسید که کرکره برقی پارکینگ از هر نظر ارزان‌تر و مقرون به ‌صرفه‌تر است.

کرکره برقی پارکینگی

گفتنی است که افراد برای رفع مشکل کمبود جا در پارکینگ و استفاده از حداکثر فضا به فکر پیدا کردن راه حل افتادند و در نتیجه موفق به طراحی و ساخت کرکره برقی پارکینگ شدند زیرا این کرکره‌ها در هنگام باز و بسته شده به سمت بالا جمع می‌شوند و می‌توانند فضای بیشتری را برای پارک خودرو و… در اختیار افراد قرار دهد به همین دلیل امروزه استفاده از این کرکره‌ها با استقبال زیادی رو به رو گشته است.

ما در آتی دُر با ارائه انواع کرکره برقی پارکینگی توانسته رضایت مشتریان خود را بدست بیاوریم و توانسته ایم رزومه گسترده ای در این زمینه داشته باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از پروژه می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش در ارتباط باشید.

برای درخواست مشاوره در مورد محصولات آتی در با ما در ارتباط باشید.

مطالبی که به آن خواهیم پرداخت

بهترین قیمت کرکره برقی پارکینگ از آتی دُر بخواهید!

همانطور که میدانید یکی از عوامل بسیار موثر بر خرید قیمت کرکره برقی پارکینگ می‌باشد به همین دلیل افراد هموراه به دنبال راهی برای اطلاع پیدا کردن از قیمت به روز این محصول می‌باشند تا بتوانند با آگاهی بیشتری این کرکره را خریداری کنند به همین منظور شرکت های تولید کننده قیمت‌های روز را در سایت خود قرار می‌دهند پس خریداران می‌توانند به صورت اینترنتی و آنلاین به راحتی به سایت فروش مراجعه کنند و بعد از انتخاب هر مدل از این کرکره‌ها قیمت به روز را نیز مشاهده کنند بنابراین توصیه می‌شود همیشه قبل از اقدام کردن به خرید از قیمت آن محصول آگاهی پیدا کنید تا بتوانید بهتر و درست تر تصمیمم بگیرید.

عوامل مختلفی بر قیمت درب کرکره‌ای پارکینگ تأثیرگذار هستند. شما نیز برای خرید درب رول آپ برقی پارکینگ به این عوامل توجه نموده و بر اساس آن محصول موردنظر خود را خریداری کنید.

به طور کلی برای خرید کرکره برقی باید با اندازه‌گیری دقیق و ابعاد درب کرکره ای برای محل موردنظر، تیغه‌های مناسبی از نظر فنی برای نصب کرکره در نظر بگیرید. البته توجه داشته باشید که رنگ تیغه‌ها متناسب با رنگ پارکینگ باشد و با هم هماهنگی داشته باشند. پس از آن باید دقت کنید که تعداد ماشین‌هایی که قرار است وارد پارکینگ شوند، چقدر است. زیرا هر چه تعداد عبور و مرور ماشین‌ها بیشتر باشد، باید به نسبت موتور بزرگ‌تر و قوی‌تری برای کرکره برقی انتخاب کنید. از دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت درب کرکره‌ای پارکینگ می‌توان به سنسور فتوسل و دیگر تجهیزات امنیتی اشاره کرد

نحوه محاسبه قیمت کرکره برقی پارکینگ

سوال مطرح شده این است که چگونه و تحت تاثیر چه عواملی قیمت کرکره برقی پارکینگ محاسبه می‌شود؟

برای پاسخ دادن به این سوال باید گفت که قیمت این محصول را عوامل مختلفی تعیین می‌کند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

عوامل موثر بر تعیین قیمت کرکره اتوماتیک به صورت زیر است:

 •    اندازه عرض کار: همواره عرض کرکره برقی اهمیت زیادی دارد. زیرا هر چه عرض کرکره برقی پارکینگ بیشتر باشد، به نسبت تیغه‌ها عریض‌تر شده و قیمت آن بیشتر می‌شود.

      اندازه ارتفاع کرکره: همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم، هرچه ارتفاع کرکره برقی بیشتر باشد، به نسبت تعداد تیغه‌ها بیشتر شده و هزینه نصب کرکره برقی بیشتر خواهد شد.

      نوع تیغه: جنس و نوع تیغه نیز تا حد زیادی در قیمت کرکره برقی پارکینگ تأثیرگذار است. بدین صورت که هرچه کیفیت تیغه‌های مصرفی بیشتر باشد، به طبع قیمت کرکره برقی نیز افزایش می‌یابد؛ بنابراین شما می‌توانید با توجه به توان مالی خود نسبت به انتخاب تیغه و دیگر اجزای کرکره برقی پارکینگ اقدام کنید.

      رنگ: بعضی از رنگ‌ها در مقابل رطوبت، دما و شستشو مقاوم‌تر هستند. این رنگ‌ها در کنار افزایش زیبایی کرکره سبب دوام و افزایش طول عمر آن می‌شوند. البته به یاد داشته باشید که نوع رنگ و کیفیت آن به میزان کمی در قیمت کرکره برقی پارکینگ تأثیرگذار است؛ بنابراین همواره از رنگ‌های باکیفیت و مرغوب استفاده کنید، تا کرکره برقی مدت زمان طولانی‌تر زیبا و شفاف بماند.

      جنس کرکره: در هنگام سفارش و خرید کرکره برقی پارکینگ حتماً جنس کرکره را متناسب با محیط موردنظر انتخاب کنید. انتخاب کرکره متناسب با شرایط آب و هوایی و نوع کاربری تا حد زیادی در طول عمر و نحوه عملکرد کرکره برقی تأثیرگذار خواهد بود.

نکات مهم درباره خرید کرکره برقی پارکینگ

همواره برای خرید کرکره برقی پارکینگ به این نکات توجه کنید. تا پس از آن با انتخاب باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین کرکره برقی از مزایای آن بهره‌مند. شوید نکات مهم در خصوص خرید کرکره برقی پارکینگ عبارتند از:

– برند و مراکز معتبر فروش کرکره برقی

یکی از نکات اصلی و مهم دربار خرید کرکره برقی مناسب برند و اعتبار مراکز فروش کرکره برقی است. مسلماً شما پس از استعلام قیمت درب کرکره‌ای پارکینگ برای یک خرید مطمئن به مراکز خرید مجاز و معتبر در سطح شهر و استان محل زندگی خود

مراجعه می‌کنید. به عبارت دیگر هر چه نمایندگی فروش کرکره برقی معتبرتر باشد، شما با خیال راحت‌تری کرکره موردنظر خود را خریداری می‌کنید. علاوه بر این برند سازنده کرکره برقی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا هر چه محصول کیفیت بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر و نگهداری آن در طولانی مدت کمتر خواهد بود. یکی از اشتباهاتی که خریداران کرکره برقی با آن روبرو هستند، انتخاب و خرید محصولات ارزان قیمت و بی‌کیفیت است. درست است که آنها محصولی ارزان‌تر نسبت به بقیه خریداری کرده‌اند، اما با گذشت زمان و برآورد هزینه تعمیر و نگهداری محصول خریداری شده، متوجه این امر خواهند شده که هزینه‌ای بیش از خرید یک کالای مرغوب و با کیفیت صرف یک کالای بی‌نام و نشان و بی‌کیفیت کرده‌اند.

– ارتفاع کرکره برقی پارکینگ

قیمت انواع کرکره برقی با توجه به ابعاد و اندازه کرکره برقی مورد استفاده، متفاوت است. به همین دلیل قبل از خرید کرکره برقی پارکینگ حتماً ارتفاع محل موردنظر خود را اندازه‌گیری نموده و پس از آن نسبت به خرید کرکره برقی اقدام نمایید. نحوه اندازه‌گیری ارتفاع کرکره برقی پارکینگ بدین صورت است که ابتدا از سطح زمین تا سقف را اندازه‌گیری می‌کنیم. پس از آن با توجه به نوع موتور کرکره برقی (توبلار یا ساید) و محل قرارگیری رول و دیگر اجزا ارتفاع نهایی کرکره برقی را به دست می‌آوریم. در این صورت می‌توانید با توجه به بودجه خود یک کرکره برقی مناسب خریداری کنید. زیرا هرچه ارتفاع محیط بیشتر باشد، به نسبت تعداد تیغه‌های مصرفی نیز بیشتر خواهد بود. (عمده قیمت کرکره برقی پارکینگ مربوط به موتور و نوع و تعداد تیغه‌ها می‌شود.)

– نوع و جنس تیغه‌های مصرفی

یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر قیمت کرکره برقی پارکینگ، نوع و جنس تیغه‌ها است. شما می‌توانید با توجه به توان مالی نوع و جنس تیغه را به صورت دلخواه انتخاب نموده و در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

کاربردهای اصلی کرکره برقی پارکینگ

افرادی که هم به زیبایی درب پارکینگ و هم به میزان امنیت آن توجه دارند بیشتر از کرکره برقی پارکینگ Roll-up garage doors”  استفاده می‌کنند زیرا این کرکره‌ها می تواند امنیت لازم و کافی را برای هر محل فراهم کند، به طور کلی می‌توان گفت که کاربرد اصلی کرکره برقی پارکینگی برای ایجاد فضای بیشتر برای پارکینگ‌های خانگی، پارکینگ‌های مجتمع های تجاری، درب پارکینگ ویلاها و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای کرکره برقی پارکینگ

 • کرکره برقی پارکینگ در انواع مختلف با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع طراحی و ساخته می‌شود. از این رو متناسب با هر سلیقه‌ای است و می‌توان در اکثر اماکن از این محصول استفاده کرد.
 • ساخت و اجرای کرکره برقی پارکینگ نسبت به سایر درب‌های پارکینگی سریع‌تر و ارزان‌تر انجام می‌شود.
 • کرکره برقی پارکینگ با توجه به عایق بندی مناسب از ورود آب و گرد و غبار به درون محیط جلوگیری می‌کند.
 • این کرکره‌ها از استحکام بالایی برخوردارند و در مدت زمان کوتاهی باز و بسته می‌شوند. به همین دلیل مانع ورود خودروهای بیگانه، افراد مزاحم و سارقین می‌شود.
 • امکان نصب آسان کرکره برقی پارکینگ برای ساختمان‌های فاقد جک پارکینگ
 • عایق بندی مناسب در برابر صدا و حرارت
 • مناسب برای کارخانه‌ها، فروشگاه‌ها، اماکن مسکونی و تجاری، ادارات و …

مزیت کرکره برقی به درب آهنی پارکینگ چیست؟

کرکره برقی پارکینگ مزایای بسیار زیادی نسبت به درب آهنی پارکینگ دارد که در اینجا به چند نمونه از این مزیت‌ها خواهیم پرداخت تا به اهمیت و برتری این نوع کرکره در مقایسه با مدل‌های قدیمی پی ببرید.

مزیت این کرکره به شرح زیر است:

 • عدم ایجاد مشکل در هنگام بارش برف: گفتنی است که باز و بسته کردن درب‌های آهنی پارکینگ قدیمی در هنگام بارش برف در زمستان بسیار کار سخت و طاقت فرسایی می‌باشد اما با استفاده از این کرکره‌های برقی دیگر این مشکلات به طور کامل برطرف شده و شما می‌توانید در هنگام بارش برف به راحتی درب پارکینگ خود را بدون هیچ مشکلی باز و بسته کنید.
 • عدم منحرف شدن با وزش باد: اگر وزش باد خیلی شدید باشد ممکن است در باز و بسته نمودن درب‌های آهنی پارکینگ با مشکل مواجه شوید زیرا وزش باد باعث می‌شود که جهت آنها به راحتی تغییر پیدا کند که این مورد می تواند خسارت های مالی و جانی را نیز به همراه داشته باشد اما با استفاده از این نوع کرکره دیگر جای نگرانی برای میزان وزش باد وجود نخواهد داشت.
 • استفاده از ریموت کنترل برای استفاده از آن: برخلاف درب‌های آهنی شما می‌توانید در داخل خودرو خود نشسته و با فشار دادن یک دکمه کرکره را باز و بسته کنید به همین علت دیگر نیازی به پیاده شدن از ماشین نخواهید داشت.
کرکره برقی پارکینگی

صدای تیغه کرکره برقی پارکینگ

صدای تیغه کرکره برقی پارکینگ بر اثر عوامل مختلف و گوناگونی به وجود می‌آید که حتما باید به آن رسیدگی شود، اولین و مهم ترین عامل صدای تیغه را می‌توان برخورد کردن تیغه‌ها با یکدیگر دانست زیرا در این صورت تیغه‌ها با همدیگر استحکاک پیدا خواهند کرد و از خود صدای آزاد دهنده ای تولید می‌کنند، عامل بعدی وجود یک جسم خارجی و یا گرد و غبار در لا به لای تیغه ها می‌باشد این مورد را باید حتما در اسرع وقت حل کنید زیرا در غیر این صورت می‌تواند به کرکره شما آسیب جدی وارد کند بنابراین برای جلوگیری از ورود آسیب باید از افراد متخصص کمک بگیرید البته توجه داشته باشید که گاهی جنس نامرغوب و بی کیفیت تیغه به کار رفته در کرکره نیز می‌تواند باعث ایجاد صدا شود بنابراین بهتر است همواره از مکان‌ها و مراکز معتبر و شناخته شده این کرکره را خریداری کنید تا این مشکلات برای شما پیش نیاید.

انواع تیغه کرکره برقی پارکینگ

گفتنی است که تیغه یکی از مهم ترین اجزای کرکره برقی پارکینگ به حساب میإآید زیرا تیغه با هر بار باز و بسته شدن درگیر خواهد بود و به نوعی می‌توان گفت که به صورت مداوم در حال کار کردن می‌باشد به همین خاطر باید از جنس مقاوم و بادوام ساخته شود.

انواع تیغه کرکره برقی عبارت اند از:

 1. تیغه آلومینیومی: طبق آمار به دست آمده تقریبا 90 درصد از تیغه‌های استفاده شده در کرکره‌های برقی از این جنس آلومینیومی ساخته می‌شود زیرا این جنس دارای ویژگی‌هایی مانند وزن کم، مقاومت زیاد در برابر رطوبت و خوردگی، تولید آسان تر، کمک به بالا رفتن عمر مفید کرکره و… می‌باشد که این ویژگی‌های بسیار زیاد باعث شده تا افراد بیشتری تمایل به خرید این نوع تیغه برای کرکره پارکینگ خود پیدا کنند.
 2. تیغه گالوانیزه : تیغه گالوانیزه کرکره برقی نوعی تیغه کرکره است که به روش خم کردن ورق گالوانیزه توسط دستگاه مخصوص نورد تولید می شود. تیغه گالوانیزه به صورت تک جداره و دو جداره در دسترس می باشد.

اگر نیاز به مطالعه بیشتر دارید : تفاوت کرکره برقی آلومینیومی و کرکره فولادی را بخوانید.

توجه داشته باشید که تیغه‌ها را بر اساس اندازه نیز می‌توان در یک دسته بندی جداگانه قرار داد زیرا با توجه به موارد استفاده در اندازه‌های مختلف  تولید و در بازار عرضه می‌شوند که شما می‌توانید به صورت آنلاین و اینترنتی به راحتی نوع تیغه دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید.

تیغه کرکره برقی
تیغه کرکره برقی
تیغه کرکره برقی

رنگ کرکره برقی پارکینگ

جالب است بدانید که رنگ به کار رفته در کرکره برقی پارکینگ می‌تواند نقش مهم و اساسی در حفظ و نگهداری و همچنین زیبایی این نوع کرکره برقی ایفا کند به همین دلیل هیچ گاه نباید از نقش آن در سلامت کرکره غافل شوید، گفتنی است که برای رنگ نمودن کرکره‌ها رنگ الکترواستاتیک توانسته اند جایگزین رنگ‌های مایع شوند زیرا رنگ‌های پودری (الکترواستاتیک) برای این کار مناسب تر بوده و علاوه بر افزایش زیبایی کرکره پارکینگ، میزان آلودگی کم تری را به خود جذب می‌کنند و باعث افزایش طول عمر تیغه نیز می‌گردند و همچنین دوام بیشتری نسبت به رنگ های مایع دارند به همین خاطر رنگ‌های پودری در این امر به کار برده می شود.

علاوه بر موارد فوق می‌توانید در هنگام سفارش کرکره، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید تا کرکره سفارش داده شده به همان رنگ برای شما ساخته شود همچنین در هنگام کدر شدن رنگ قدیمی به جای تعویض شاترها می توانید به راحتی رنگ آن را تمدید کنید که این کار به شما کمک می‌کند تا در هزینه های خود به میزان زیادی صرفه جویی کنید.

کرکره برقی پارکینگی (3)

انواع موتور کرکره برقی پارکینگ

موتور کرکره برقی توبلار

موتور توبلار به شکل استوانه (به طول 5 سانتیمتر) است و برای به حرکت درآوردن کرکره برقی پارکینگ، شافت کرکره وارد دهانه موتور شده و به وسیله یک پیچ محکم می‌شود. پس از آن به وسیله چرخش موتور، شفت به حرکت درآمده و کرکره را بالا و پایین می‌کند. از این موتور اغلب برای درب‌های کوچک با میزان رفت و آمد کم استفاده می‌شود. زیرا این گونه موتورها قدرت چندانی ندارند و برای درب‌های بزرگ و اماکن پرتردد مناسب نخواهند بود. قیمت موتور کرکره برقی پارکینگ توبلار به نسبت از دیگر مدل‌ها پایین‌تر است. زیرا از لحاظ قدرت و نحوه عملکرد در مقایسه با موتورهای ساید در سطح پایین‌تری قرار دارند. موتور توبلار در وزن‌های 30، 80، 100، 120، 140، 230 و 300 کیلوگرم وجود دارد. البته به یاد داشته باشید برای محیط‌های با حداکثر ابعاد 13 مترمربع از موتور توبلار استفاده می‌شود. در زمان خرید این محصول علاوه بر بررسی قیمت موتور کرکره برقی پارکینگ، به قدرت موتور نیز توجه کنید. زیرا در موتورهای توبلار هرچه قدرت بیشتر باشد، سرعت عملکرد کمتر می‌شود.

برای آشنایی بیشتر: تفاوت موتور ساید و توبلار را مطالعه کنید.

موتور کرکره برقی ساید

موتور کرکره برقی ساید از لحاظ ظاهر و کارایی با موتور توبلار متفاوت است. این مدل از کرکره برقی با توجه به قدرت موتور برای کرکره برقی پارکینگ سنگین مناسب است. علاوه بر این برای اماکن پرتردد از موتور ساید استفاده می‌شود؛ چرا که این موتور برای کارهای سنگین و فشرده ساخته شده است. از همه مهم‌تر موتورهای ساید امنیت بیشتری نسبت به موتورهای توبلار دارند. زیرا در هنگام خرابی کرکره برقی از سقوط تیغه‌ها و بروز صدمات مالی و جانی جلوگیری می‌کند. موتورهای توبلار بیرون از لوله و شافت قرار می‌گیرند، به همین دلیل برای اماکنی که با مشکل محدودیت فضا روبرو هستند، گزینه مناسبی خواهد بود.

برای آشنایی ، انواع بهترین موتور ساید کرکره برقی  را مطالعه کنید.

خدمات پس از فروش کرکره برقی پارکینگ

گفتنی است که خدمات پس از فروش در نظر برخی بسیار بیهوده می‌باشد و فقط باعث افزایش قیمت می‌شود اما این نظر کاملا اشتباه است زیرا در صورت نبود خدمات پس از فروش کرکره برقی پارکینگ اگر اتفاق ناگهانی رخ دهد و کرکره دچار آسیب شود می‌بایست به میزان بسیار بیشتری هزینه کنید به همین دلیل همواره توصیه می‌شود که از مراکز معتبری خرید کنید که خدمات پس از فروش ویژه ای به شما ارائه می‌کند. آتی در با سالها تجربه در زمینه انواع درب اتوماتیک خدمات مطلوبی برای تعمیرات کرکره برقی ارائه دهد و همچنین تکنسین های ما دارای تجربه و خبره در این زمینه می باشند.

سخن آخر

در آخر می‌توان گفت کرکره برقی پارکینگ به عنوان یکی از فناوری‌های نوین در صنعت ساختمان سازی توانسته نیاز اکثر مصرف کنندگان با سلایق مختلف را برطرف سازد. زیرا این محصول با طراحی و ساختاری متنوع در ابعاد و اندازه مختلف تولید می‌شود و می‌توان در همه محیط‌ها از کرکره برقی پارکینگ استفاده کرد. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای یک خرید مطمئن به سایت «آتی در» مراجعه کنید و با توجه به ابعاد و اندازه محیط مورد نظر، کرکره برقی دلخواهتان را خریداری نمایید.

برای درخواست مشاوره در مورد محصولات آتی در با ما در ارتباط باشید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   منو اصلی