آتی در ارائه دهنده انواع درب بیمارستانی در ایران

بیمارستان‌ها و مراکز درمانی از جمله مکان‌هایی هستند که تردد بصورت شبانه‌روزی در آنها صورت می‌گیرد، بنابراین رعایت مسائل بهداشتی حائز اهمیت است. به همین علت استفاده از درب اتوماتیک بیمارستانی امری لازم و ضروری است که باید به آن توجه شود. تولید و عرضه محصولات بیمارستانی نیاز به تخصص و تجربه دارد که شرکت آتی در با گذشت سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان را در این زمینه جلب نماید.

درب‌ اتوماتیک بیمارستان دسترسی عمومی را در لابی مرکز درمانی فراهم کرده و به کارکنان بیمارستان اجازه می‌دهند تا در مواقع اضطراری به راحتی و با سرعت در سالن‌ها حرکت کنند. ورودی ساختمان بیشترین تردد را در طول شبانه‌روز دارد بنابراین استفاده از درب اتوماتیک علاوه بر اینکه موجب سهولت در رفت و آمد برای بیماران و کارکنان خواهد شد، به دلیل عدم تماس با درب مانع از گسترش بیماری‌ها نیز می شود.

درب اتوماتیک بیمارستانی ; استحکام بالا در برابر ضربه ، رعایت بهداشت و کنترل تردد

درب بیمارستانی
درب بیمارستانی اتوماتیک

درب اتوماتیک بیمارستانی در انواع گوناگون و با ویژگی‌های خاص تولید می‌شود، به همین علت تولیدکنندگان درب‌ های اتوماتیک یک بخش ویژه را به آن اختصاص داده‌اند. شرکت آتی در و سایر شرکت‌ های طرف قرارداد با آن برای تولید این درب‌ ها علاوه بر رعایت ضوابط بهداشتی، به استحکام و مقاومت آنها در برابر ضربات مختلف نیز توجه می‌کنند که در ادامه بصورت کاملاَ تخصصی به معرفی انواع درب اتوماتیک بیمارستانی ، محصولات متنوع و ویژگی‌های آنها خواهیم پرداخت.

کارکردها و مشخصات درب بیمارستانی که توسط آتی در و براساس استانداردهای بین المللی وارد بازار می‌شود کاملاَ متفاوت بوده و برخی از آنها صرفاَ در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کاربرد دارند.

درب بیمارستانی اتوماتیک کشویی و لولایی هرمتیک (Hermetic door) آتی در

 • گزینه ای مناسب برای اتاق های عمل بیمارستان ، کارخانه های تولید دارو ، کارخانه های تولید تجهیزات الکترونیک و به طور کلی مکانهایی که نیاز به کنترل دقیق ورود گرد و غبار و ضوابط بهداشتی می باشد.
 • مجهز به لاستیکهای درزگیر برای درزبندی کامل درب
 • قابل ارائه به صورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک (manual)
 • قابل استفاده در اتاق های رادیوگرافی با تجهیز درب به پنل های داخلی سربی
 • فاقد ریل هدایتگر زمینی در دهانه ورودی
 • حداکثر عرض دهانه تردد : 200 سانتیمتر
 • حداکثر ارتفاع دهانه تردد : 250 سانتیمتر
درب اتوماتیک بیمارستانی 1
درب بیمارستانی
درب اتوماتیک بیمارستانی آتی در
• کیفیت درب بیمارستان استفاده از بهترین متریال و برندهای درب بیمارستان
• قیمت درب بیمارستان بر اساس مدل و ابعاد درب بیمارستان متغیر است.
• زمان نصب نصب درب بیمارستان یا اتاق عمل پس از ثبت سفارش بین 3 الی 5 روز است
• پشتیبانی فروش از 8:30 صبح الی 18 عصر : 02188808111
• نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس فنی برای توضیح زیر سازی و محصولات(رایگان)
درب اتوماتیک بیمارستانی تک لنگه
درب شیشه ای اتوماتیک بیمارستانی

برای درخواست مشاوره در مورد محصولات آتی در با ما در ارتباط باشید.

درب بیمارستانی
درب بیمارستانی اتاق عمل
نمایشگاه بین المللی تهران | انواع درب های بیمارستانی

انواع درب بیمارستانی و کاربرد آنها

درب اتوماتیک بیمارستانی لولایی Hermetic Door

درب‌های لولایی اتوماتیک بیمارستانی

درب‌های لولایی اتوماتیک بیمارستانی شرکت آتی در قابل ارائه در دو نوع تک لنگه و دو لنگه هستند. نوع غیر اتوماتیک این درب‌ها بصورت دو طرفه و با فشار دست باز و بسته می‌شوند. جنس درب‌های لولایی شرکت آتی در که به بازار عرضه می‌شوند از ورق گالوانیزه و استیل بوده که متخصصین یک ورق استیل را بعنوان ضربه‌گیر در قسمت میانی درب نصب می‌کنند تا مانع از آسیب درب شود. اگر تردد در آن قسمت از بیمارستان زیاد باشد امکان نصب موتور و سایر تجهیزات الکترونیک هم برای درب‌های لولایی آتی در وجود دارد. بدین معنا که با استفاده از مرکز کنترل و برنامه‌ریزی پیشرفته بصورت سیستمی رفت و آمدها را کنترل می‌کنند و درب بصورت اتوماتیک، به داخل و خارج باز و بسته می‌شود. این درب‌ها در رنگ‌هایی مطابق با استانداردهای بیمارستانی تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند؛ همچنین عرض و ارتفاع درب اتوماتیک بیمارستانی لولایی Hermetic doorتوسط مشتری و با بررسی محل موردنظر تعیین می‌گردد.

درب اتاق بیمارستان
درب اتاق بیمارستان
درب اتوماتیک بیمارستانی 7

درب لولایی ضد تشعشع

یکی از انواع درب بیمارستانی، درب لولایی ضد تشعشع است که در دو مدل تک لنگه و دو لنگه قابلیت اجرا دارد. این مدل از درب‌های آتی در مجهز به لایه‌های داخلی سرب هستند که ضخامت این لایه  و عرض درب توسط مشتری تعیین می‌شود؛ همچنین متخصصین آتی در بنا به درخواست شما می‌توانند درون این نوع از درب یک پنجره ضد تششع هم نصب نمایند. کلیه درب‌های لولایی ضد تشعشع که توسط شرکت ما عرضه می‌شوند دارای تأییدیه‌های داخلی و بین‌المللی مرتبط با ایمنی محصول برای مکان‌هایی که در معرض تشعشع قرار دارند، هستند. درب لولایی اتوماتیک ضد تشعشع نیز از لایه‌های سربی ساخته شده تا اشعه در محیط بیرون منتشر نشود؛ همچنین برخی از این درب‌ های اتوماتیک بیمارستانی که در بخش‌های رادیولوژی و رادیوتراپی بیمارستان مورد استفاده قرار می‌گیرند، بصورت الکترونیکی قفل شده و باز و بسته شدن آن توسط مسئولین مربوطه صورت می‌گیرد.

درب اتوماتیک بیمارستانی 3
درب اتاق رادیولوژی

درب لولایی ICU

درب لولایی ICU یکی دیگر از محصولات پرفروش آتی در است؛ همانطور که پیداست برای اتاق‌هایی با عرض ورودی کم که باید بیشترین استفاده از آن شود بسیار کاربردی خواهد بود. این نوع از درب اتوماتیک بیمارستانی ICU با استفاده از سنسورهای حساس به حرکت یا ریموت کنترل از راه دور بصورت دو طرفه باز و بسته می‌شوند تا سهولت و سرعت در امور اورژانسی را برای کارکنان بیمارستان فراهم کنند.

درب اتواتیک بیمارستانی
درب اتاق عمل و ICU

درب کشویی اتوماتیک بیمارستانی

برای اتاق‌های ایزوله و اتاق عمل که تردد اورژانسی بسیار است از این نوع درب‌ها استفاده می‌شود. درب‌های کشویی اتوماتیک بیمارستانی که توسط کارشناسان آتی در برای مراکز بهداشتی و درمانی نصب و راه‌اندازی می‌شوند از شیشه سکوریت، ورق‌های استیل یا گالوانیزه و چهارچوب‌های ضد زنگ ساخته شده و تمامی استانداردهای بهداشتی برای محیط داخلی بیمارستان در آنها رعایت می‌شود؛ همچنین سنسورهای با کیفیت و حساس موجود در این درب‌ها سبب تسریع در رفت و آمد کارکنان می‌شود. متخصصین ما در این نوع از درب‌های اتوماتیک کشویی بیمارستانی  که بصورت تخصصی تولید شده‌اند از یک لاستیک درزگیر برای افزایش ایمنی و ضریب بهداشتی محیط استفاده می‌کنند تا بدین صورت از عبور هر نوع آلودگی جلوگیری بعمل آورند. 

درب اتوماتیک بیمارستانی کشویی
اتوماتیک بیمارستانی
درب بیمارستانی
درب اتوماتیک استیل بیمارستانی (آنتی باکتریال)

درب کشویی اتوماتیک ضد تشعشع

نوع دیگر از محصولات شرکت آتی در درب کشویی اتوماتیک ضد تشعشع است که برای مراکز هسته‌ای و رادیولوژی بسیار کاربردی هستند. داخل فریم این درب از لایه‌های سربی استفاده شده تا از نفوذ اشعه‌های پزشکی به محیط خارج از اتاق مخصوص جلوگیری کنند. علاوه بر این، نوع اتوماتیک این درب‌ها مجهز به تجهیزات الکترونیکی بوده و امکان کنترل تردد افراد را فراهم می‌کنند. از دیگر ویژگی‌های درب های کشویی اتوماتیک ضد تشعشع بیمارستانی می‌توان به سرعت باز و بسته شدن آن از ۲۵۰ تا ۵۵۰ میلی‌متر بر ثانیه اشاره کرد که همین امر آن را به یک محصول خاص تبدیل کرده است.

درب بیمارستانی 10
درب بیمارستانی 11
درب اتاق رادیولوژی (درب ضد تشعشع)
درب اتاق رادیولوژی (درب ضد تشعشع)

درب کشویی اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی ‌

از دیگر محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی آتی در می‌توانید مشاهده کنید درب کشویی اتوماتیک شیشه‌ ای بیمارستانی  است که در دو نوع معمولی و Break-out (خروج اضطراری) به بازار عرضه می‌شود. جنس فریم این درب‌ها از پروفیل آلومینیوم آلیاژی ۶۰۶۳ بوده و رنگ آن پودری ضد استاتیک، آنودایز و روکش استیل است. در این نوع از درب‌ها قابلیت سندبلاست نام بیمارستان یا بخش موردنظر بر روی درب وجود دارد.

درب بیمارستانی 8
درب بیمارستانی اتوماتیک
درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی

درب‌  ICU

ICU یکی از قسمت‌های بسیار حساس در بیمارستان است که باید کاملاَ ایزوله شود، به همین دلیل استفاده از درب‌های کشویی تلسکوپی ICU در این محیط حائز اهمیت است. این درب‌ها برای فضاهایی با عرض کم مناسب هستند تا حداکثر استفاده از عرض جهت تردد صورت گیرد. از ویژگی های بارز درب‌های تلسکوپی آتی در می‌توان به مجهز بودن آن به سنسور چشمی اشاره کرد که بطور اتوماتیک باز و بسته می‌شوند و این امر موجب سهولت در تردد و عدم گسترش باکتری‌ها می‌شود؛ همچنین درب ICU  در مواقع اضطراری و اورژانسی امکان عبور سریع از آن‌ها برای پزشکان و پرستاران فراهم خواهد بود.

درب ICU اتوماتیک
درب ICU اتوماتیک

درب اتوماتیک Clean Room

Clean room یا اتاق تمیز قسمتی از بیمارستان است که در آن غلظت ذرات موجود در هوا کنترل می‌شود و امکان بقای ذرات در آن بسیار کم است؛ همچنین در این اتاق‌ها اندازه‌گیری دما، رطوبت و فشار هوا نیز ضرورت دارد. از درب اتوماتیک Clean room در مکان‌هایی با ضریب بهداشتی بالا نظیر داروسازی‌ها، آزمایشگاه‌ها، کارخانه تولید تجهیزات پزشکی و … استفاده می‌شود. درب یکی از اجزای اصلی این اتاق است که در ساخت و تولید آن به افراد متخصص و با تجربه نیاز است که باید به استانداردهای بین‌المللی در این زمینه آشنایی داشته باشند. کارشناسان ما در این زمینه آموزش تخصصی دیده‌اند و از تجربه کافی برخوردارند پس جای نگرانی وجود ندارد. درب اتوماتیک اتاق تمیز که توسط کارشناسان آتی در نصب می‌شود بگونه ای ساخته شده که با دیوارها هم باد باشد تا محل تجمع آلودگی نگردد. تجهیزات الکترونیکی این درب‌های اتاق تمیز به گونه‌ای برنامه‌ریزی و کنترل می‌شوند که با شرایط تردد زیاد مطابقت داشته باشند. درب اتاق تمیز شرکت آتی در، در دوحالت تک لنگه و دو لنگه و به جنس گالوانیزه و استیل تولید می‌شود که بنا به سفارش مشتری امکان نصب پنجره نیز در آن وجود دارد.

اتوماتیک بیمارستانی 6
درب اتوماتیک بیمارستانی 7
درب اتوماتیک بیمارستانی 1
درب کلین روم (اتاق تمیز) clean room

انواع درب های شیشه ای بیمارستانی

از انواع دیگر درب که برای بیمارستان‌ها استفاده می‌شوند می‌توان به درب انحنادار اتوماتیک ، درب گردان اتوماتیک و درب تاشو اتوماتیک اشاره کرد که سهولت در ورود و خروج بیماران با برانکارد را فراهم کرده و از ورود گرد و غبار به محیط داخل جلوگیری می‌کنند. بهتر است بدانید که از این نوع درب‌های اتوماتیک بیمارستانی  اکثراَ برای قسمت‌های ورودی ساختمان مراکز درمانی استفاده می‌شود تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود.

اتوماتیک بیمارستانی 5
اتوماتیک بیمارستانی 4

درب اتاق عمل بیمارستان

درب‌ های اتاقی بیمارستانی که توسط متخصصین آتی در برای شما نصب و راه‌اندازی می‌شوند به شیوه‌ای طراحی شده‌اند که امکان رفت و آمد متناوب را برای بیمار و کارکنان فراهم کنند. از دیگر ویژگی‌های بارز این محصولات استحکام بسیار بالای آن است که باید در برابر ضربات ناگهانی برانکارد، ویلچر و سایر تجهیزات پزشکی مقاوم باشند تا آسیب نبینند؛ همچنین سطوح این درب‌ها باید کاملاَ صاف و فاقد شکاف یا درز باشد تا از رشد و تکثیر باکتری‌ها جلوگیری بعمل آید.

درب اتوماتیک بیمارستان بسکی استان گلستان

مزیت استفاده از درب اتوماتیک بیمارستانی

مزیت های استفاده از درب اتوماتیک بیمارستانی  برای بیمارستان ها و کلینیک ها بسیار است که بطور ‌پراکنده به برخی از آنها پرداختیم، در ادامه به سایر آنها اشاره خواهیم کرد. اولین و مهم‌ترین مزیت استفاده از این نوع درب‌ها رعایت بهداشت در محیط‌های درمانی است، بدین صورت که مراجعین یا کارکنان هیچ‌گونه تماسی با درب‌ها نخواهند داشت و این امر مانع از انتقال بیماری‌ها می‌شود. تسهیل در رفت و آمد ویلچر و برانکارد از دیگر فواید استفاده از درب‌های اتوماتیک بیمارستانی شرکت آتی در است. درب‌های مراکز درمانی باید براساس استانداردهای بهداشتی دنیا تولید شوند که امکان ضدعفونی کردن آنها فراهم باشد به همین علت برخی به آن درب بهداشتی نیز می‌گویند زیرا در رنگ‌های خاص و با شرایط ویژه تولید و به بازار عرضه می‌شوند. نکته مهمی که در رابطه با درب کلینیک آتی در باید مدنظر قرار داد دو طرفه باز شدن آنها است که جابجایی بیماران را سهولت می‌بخشد. صرفه جویی در مصرف انرژی از دیگر موارد مثبتی است که می‌توان به آن اشاره کرد زیرا این درب‌ها بصورت اتوماتیک باز و بسته شده و همین امر مانع از هدر رفتن گرما و سرما می‌شود. علاوه بر این، استفاده از درب اتوماتیک بیمارستانی سبب سهولت و سرعت در رفت و آمد کارکنان خواهد شد که صرفه‌جویی در زمان را بدنبال خواهد داشت. از دیگر مزایای استفاده از این درب‌ها وجود پنل‌های سربی جهت جلوگیری از پخش تشعشعات اشعه X به محیط‌های اطراف است؛ همچنین انواع درب‌ اتوماتیک بیمارستانی هیچ گونه آلودگی صوتی در محیط داخلی بیمارستان ایجاد نمی‌کنند و عایق صدا نیز خواهند بود که در نتیجه بیماران به راحتی می‌توانند استراحت کرده و پزشکان در آرامش به درمان و معاینه بیماران بپردازند. یکی از ویژگی‌های مهمی که درب بیمارستانی باید داشته باشد عرض بسیار زیاد آن است تا امکان تردد با برانکارد و سایر تجهیزات پزشکی را بدون مشکل فراهم کند.

انواع درب بیمارستانی
انواع درب بیمارستانی

شرکت آتی در با شناخت کامل و تجربه فراوان متناسب با محیط‌های بهداشتی اقدام به تولید و ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات کرده است که از بهترین و با کیفیت‌ترین متریال‌ها و تجهیزات الکترونیکی ساخته شده اند و شما پس از نصب می‌توانید از خدمات پس از فروش آن بهره‌مند گردید. متخصصین آتی در با رعایت نکات ایمنی به بررسی محیط می‌پردازند و مشاوره تخصصی در اختیار شما می‌گذارند تا بتوانید متناسب با محیط دست به انتخاب بزنید. درب اتوماتیک اتاق عمل ، درب اتوماتیک بیمارستان ، درب اتوماتیک اتاق رادیوگرافی از جمله محصولات این شرکت هستند که آن را به یکی از برندهای مطرح در سطح کشور تبدیل کرده است. در صورت بروز مشکل پس از نصب و درحین استفاده شما با یک تماس می‌توانید درخواست کمک کرده تا کارشناسان و تعمیرکاران درب اتوماتیک  آتی در با مراجعه به بیمارستان بررسی‌های تخصصی و تعمیرات لازم را انجام دهند.

مشاوره، کارشناسی، تولید، نصب و راه‌اندازی، خرید اینترنتی و خدمات پس از فروش، آتی در را به یکی از بهترین شرکت‌هایی که بطور تخصصی در زمینه درب فعالیت دارند تبدیل کرده است تا بتواند در این راستا خدماتی بهینه به شما عزیزان ارائه دهد و به هدف خود که رضایت‌ مشتریان است دست یابد.

برای درخواست مشاوره در مورد محصولات آتی در با ما در ارتباط باشید.

درب بیمارستانی
درب بیمارستانی اتاق عمل

منظور از درب بیمارستانی (Hermetic doors) چیست ؟

درب هرمتیک بیمارستانی ، درب های مجهز به سیستم منع انتقال دما و هوا محیطی هستند ( که در زمان بسته شدن درب به اصطلاح مهر و موم شده و جلوگیری از انتقال ذرات هوا می کنند.) و به عنوان مثال در آزمایشگاه ها ، سالن های تولید، اتاق عمل ،کلینیک ها ، اتاق جراحی ، اتاق های اشعه ایکس ، اتاق های ICU و یا در صنعت داروسازی استفاده می شوند. آنها از تبادل هوای خارجی و داخلی جلوگیری می کنند.

همچنین درب بهداشتی و یا Hermetic امنیت بیشتری را برای کارکنان ، برای افراد دارای تحرک یا نقص حسی فراهم می کند و پاکیزگی محیطی را به حداکثر می رساند.

آیا درب های بیمارستانی قفل دارند؟

طبق قوانین ایمنی بیان شده است که قفل  درب اتاق خواب بیمار ممنوع است. اما  استثنائی در این قانون وجود دارد که می توان درب هایی که به بخش های حساس و بهداشتی که توسط پرسنل مورد تایید مجاز به رفت و آمد هستند، قفل شده و از ورود افراد متفرقه جلو گیری نماید.

15 دیدگاه

 1. این درب های شیشه ای برای مراکز پر رفت امد اداره جات فروشگاه مراکز درمانی عالی هستن میتونن تو رفت امد سرعت بخش باشن
 2. سلام من از راه دور میخواستم درب های اتوماتیک رو سفارش بدم اندازه هارو براتون بفرستم کافیه؟
 3. سلام خسته نباشید شیشه هایی که برای درب اتاق عمل به کار میره امکانش هست که مات یا شفاف یا رنگی هم کار بشه ؟
  • سلام مشکلی برای ارائه درخواست شما نمی باشد اما بهتر است برای انتخاب درست ، از مشاور پروژه برای تهیه درب اتاق عمل و با درب بیمارستانی مشورت نمایید. محدوذیت های در نوع شیشه وجود دارد.
 4. درب اتوماتیک از نوع درب اتوماتیک بیمارستانی قابلیت شستشو مخصوصا شستشو روزانه رو دارند ؟
  • بله درب های بیمارستانی قابلیت نظافت دارند و مشکلی در سیستم ایجاد نمی کند.
 5. برای سفارش درب اتوماتیک بیمارستانی آپشنی هست که از ورود میکروب ها جلوگیری کنه و فضای بهداشتی رو برامون ایجاد کنه ؟
  • تمامی درب بیمارستانی اتوماتیک قابلیت شست و شو و نظافت دارند و مشکلی برای ضد عفونی کردن محیط و درب وجود ندارد.
 6. محتواتون دررابطه با درب اتوماتیک بیمارستانی جامع و کامل ممنون
  • با سلام درب اتاق تمیز توسط کارشناسان فنی ما اندازه گیری شده و طبق ابعاد دهانه ارائه می شود.
 7. درب بیمارستانی , درب اتاق عمل , درب بهداشتی واقعا از گزینه هایی هست که نمیشه ازشون چشم برداشت و لازمه هر بیمارستانی هست
  • سلام درب ضد تشعشع برای تمامی مراکزی که باید جلوگیری از اشعه های مضر دارند کاربرد دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی